Nashville – NY Rangers 3:2 (kon.) | Tampa – Los Angeles 2:4 (kon.) | Boston – NY Islanders 2:1 (kon.)
Buffalo – Dallas 3:2 (kon.) | Toronto – Edmonton 5:1 (kon.) | Ottawa – Columbus 1:4 (kon.)
Montreal – New Jersey 6:2 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:0 (kon.) | Arizona – Detroit 1:3 (kon.)
Vancouver – Pittsburgh 5:0 (kon.) | San Jose – Carolina 4:5 (kon.) | St. Louis – Chicago 2:4 (kon.)
Washington – Philadelphia 1:3 (kon.) | Florida – Nashville 2:3 (2:3 po s.n.) | Buffalo – NY Islanders 2:3 (kon.)
Tampa – Anaheim 5:3 (kon.) | NY Rangers – Dallas 2:3 (po pr.)
New York Rangers
2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
Dallas Stars
Neděle 08.02.2015, 23:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, loučím se s vámi, děkuji za pozornost a u příštích přenosů na počtenou! (01:57:08)

Dnešní utkání sledovalo krásných 18006 diváků.

Třetí třetina nabídla v podstatě stále stejný obrázek. Tlak a ostřelování Lehtonenovy branky. Finský strážce kapituloval minutu a 21 sekund před koncem, když už vše nasvědčovalo, dvěma bodům po základní hrací době. Nestalo se. Šlo se do prodloužením kde rozhodly magické ruce českého šikuly, který nezažívá povedený ročník. Dnes to byl ovšem jeho den a svým gólem rozhodl o dvou bodech putujících do Dallasu.

Dallas právě vstřelil branku!
    Kouzlení mělo dohru v tom nejlepším slova smyslu. ALEŠ HEMSKÝ se odhodlal po kličkované ke střele, která skončila pod břevnem nad vyrážečkou Talbota. Hosté slaví cennou výhru.
    Asistence: Jyrki Jokipakka, Jason Spezza

60:44
    Drama pokračuje. Hemský kouzlí se Spezzou v útočné třetině.

Rangers právě vstřelili branku!
    Lehtonen může litovat, že se pouštěl do rozehrávky. Jeho pas chytili dychtiví newyorčané a zúročili ho maximálně. Zuccarello vypálil, Lehtonen napoprvé ještě vyrazil, ale na dorážku už neměl nárok a gól do prázdné branky střílí CHRIS KREIDER. Asistence: Mats Zuccarello

57:52
    Rangers v první minutě pěkně zatočili se soupeřem, jenže teď už se jim tolik nedaří a střelba ustává, místo toho honí puk do svého pásma.

56:44
    Máme ho tu. Vyloučení je potvrzeno. Přesilovka Rangers. John Klingberk pyká na lavici hanby. To budou dloouhé dvě minuty.

56:31
    Domácí opět v pásmu, ze kterého je brzy vyhnali Stars. Jenže nyní je puk vyhozen mimo kluziště a zkoumá se, respektive rozhodčí se dohadují, jestli bude následovat vyloučení.

56:11
    Dallas vyhrál buly a osvobodil se od enormního tlaku domácích.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 36. Hagelin (Hayes, Klein), 59. Kreider (Zuccarello) – 23. Spezza (Seguin, Klingberg), 39. Cole (Spezza, Hemský), 62. Hemský (Jokipakka, Spezza)

New York Rangers: Talbot (Skapski) – McDonagh, Girardi, Staal, Klein, Moore, Boyle – Zucarello, Brassard, Nash – Kreider, Stepan, St.Louis – Hagelin, Moore, Stempniak – Glass, Hayes, Miller
    Trenér: Alan Vigneault

Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – goligoski, Klingberg, Jokipakka, Daley, Jordie Benn, Demers – Jamie Benn, Seguin, Eaves – Cole, Spezza, Hemský – Roussel, Eakin, Garbutt – Horcoff, Fiddler, Sceviour
    Trenér: Lindy Ruff

Rozhodčí: L'Ecuyer, Devorski – Brisebois, Knorr

Diváci: 18006