Sportovní klub Kadaň
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Neděle 08.02.2015, 17:30 • Zimní stadion Kadaň • Play-off Chance ligy

Ve vypjatém utkání vítězí Ústí nad Labem fotbalovým výsledkem 1:0. Vítěznou branku vstřelil ve 30. minutě Kloz. V závěru vzplanuly emoce a rozhodčí rozdávali tresty jako na běžícím pásu. Ústí nad Labem se tak ujímá vedení v sérii 1:0. To je ode mě vše, děkuji za pozornost a zítra napočtenou!

Pavlas dostává osobní trest za nesportovní chování.

60:00

59:55
    Tůma neprostřelil Moučka z těsné vzdálenosti.

59:28
    Havel zastavil unikajícího útočníka a dostává 2 minuty za nedovolené bránění, následně si vykoledoval osobní trest do konce utkání.

59:22
    Domácí power-play!

58:56
    Kohout se mezi třemi hráči probíjel do útočného pásma, neúspěšně.

58:00
    Hosté pouze brání, kadaňští hokejisté se snaží najít skulinu v obraně. Zatím bezúspěšně.

57:34
    Ton zavezl puk do útočného pásma, kde o něj velmi rychle přišel.

57:15
    Zakázané uvolnění Slovanu.

57:00

56:38
    Domácí beci nedokáží prostřelit vysunutou obranu hostí.

55:54

55:26
    Mazanec na modré čáře nedostal puk přes Roubíka, hostující forward posunuje puk do středního pásma.

55:11
    Ofsajd hostí.

55:00
    Po střetu s Mertou zůstává na ledě dlouho ležet Tejnor. Ústecký hráč je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.