Columbus – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Chicago – New Jersey 3:1 (kon.) | Dallas – Florida 2:0 (kon.)
Arizona – San Jose 2:4 (kon.) | Vancouver – Boston 5:2 (kon.) | Ottawa – Edmonton 7:2 (kon.)
Arizona Coyotes
2:4 (2:0, 0:2, 0:2)
San Jose Sharks
Sobota 14.02.2015, 03:10 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Ode mne je to z tohoto duelu vše, přeji Vám hezký zbytek noci a hezký víkend. (06:01:28)

Češi v zápase:

Zbyněk Michálek (ARI): 0+0, -2, 2 střely, 3 hity, čas na ledě 23:00.
    Martin Erat (ARI): 1+0, -1, 2 střely, čas na ledě 14:28.
    Tomáš Hertl (SNJ): 0+0, +1, 0 střel, čas na ledě 8:04.

1. Joe Pavelski (SNJ): 3+0, 5 střel, 2 hity, +2, čas na ledě 19:47.
    2. Antti Niemi (SNJ): 0+1, 34 zásahů, 2 obdržené góly, úspěšnost 94,1 %.
    3. Mark Arcobello (ARI): 1+0, 2 střely, 3 hity, +/- 0, čas na ledě 16:46.

Střely ve třetí třetině (celkem):

Arizona 10 (34)

San Jose 11 (26)

Je dobojováno! Zápas se zprvu vyvíjel lépe pro Kojoti, kteří po dvaceti minutách vedli díky brankám Arcobella a Erata 2:0. Ve zbytku utkání se ale ukázalo duo Joeů, a to nahrávající Thornton a zakončující Pavelski, jenž se dnes dočkal hattricku. Vítězný gól, tudíž třetí San Jose, ovšem obstaral ve 47. minutě Goodrow.

60:00

59:59
    Ještě brankář Niema se snažil trefit odkrytou klec, ale nestalo se tak.

59:52
    Pavelski se mohl stát zase o něco slavnějším, protože mohl přidat další branku, do střely z půlky kluziště mu ale na poslední chvíli vložil hůl obránce Arizony.

59:36
    Buly ve středovém kruhu, Kojoti stále v šesti.

59:30
    Už se zdálo, že to bude icing, ale hráč Žraloků puk dojel dříve než soupeř.

59:12
    A pozor, Arizonští hrají opět bez brankáře!

59:12
    Kojoti možná ještě něco zkusí, trenér Tippett si totiž bere oddechový čas.
    PAVELSKI - 2:4

58:34
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Ale tento risk se neoplatil, troufnu si napsat, je rozhodnuto. Na led létají čepice, protože autor gólu do prázdné branky je JOE PAVELSKI, jenž tedy dokonává hattrick svou trefou přes celé hřiště. Asistence: Joe Thornton.

58:24
    Kojoti riskují bez brankáře!

58:05
    Opět hráči Arizony zahnání až k vlastní svatyni.

57:43
    Žraloci stále šetří vteřinky v útočné třetině.

57:06
    Těsně před Smithem tečoval střelu svého spoluhráče Thornton, ale puk trefil jen muže v masce.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 2. Arcobello (Gagner), 16. Erat (Gagner, Yandle) – 21. Pavelski (Thornton, Hannan), 34. Pavelski (Couture, Thornton), 47. Goodrow (Burns, Niemi), 59. Pavelski (Thornton)

Arizona Coyotes: M. Smith (McKenna) – Z. Michálek, Ekman-Larsson, Stone, Yandle, Murphy, Campbell – Doan, Vermette, Rieder – Gagner, Arcobello, Lessio – Erat, Chipchura, Korpikoski – Moss, Shinnimin, Martinook.
    San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Hannah, Burns, Dillon, Müeller, Irwin, Tennyson – Karlsson, Thornton, Pavelski – Marleau, Couture, Nieto – Sheppard, Hertl, Wingels – Scott, Tierney, Goodow.

Rozhodčí: Jackson, Pochmara – Heyer, Henderson