Třinec – Zlín | 1:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Olomouc | 6:4 (kon.) | | | Slavia – Kometa Brno | 5:2 (kon.) |
K. Vary – Liberec | 5:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Vítkovice | 1:2 (po pr.) | | | Plzeň – Pardubice | 2:1 (po pr.) |
Litvínov – Sparta | 5:3 (kon.) |
Buffalo – Vancouver | 6:3 (kon.) | | | NY Rangers – Arizona | 4:3 (kon.) | | | Columbus – Montreal | 2:5 (kon.) |
Toronto – Philadelphia | 3:2 (kon.) | | | Florida – Chicago | 0:3 (kon.) | | | Winnipeg – St. Louis | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Nashville – Minnesota | 2:4 (kon.) | | | Los Angeles – Ottawa | 0:1 (kon.) | | | San Jose – Detroit | 2:3 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 5:1 (kon.) |
K. Vary – Liberec | 6:2 (kon.) | | | Slavia – Třinec | 5:4 (kon.) | | | HC Plzeň – Vítkovice | 8:1 (kon.) |
Havířov – Jihlava | 4:5 (kon.) | | | Vsetín – PZ Kladno | 7:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) |
Chomutov – Sparta | 5:4 (po pr.) | | | Olomouc – Kladno | 7:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – HC Litvínov | 1:4 (kon.) |
Písek – Letňany | 1:6 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Zlín | 3:5 (kon.) |
CSKA Moskva – Soči | 3:0 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Jaroslavl | 3:1 (kon.) | | | Jokerit – Minsk | 2:3 (po pr.) |
Petrohrad – N.Novgorod | 6:3 (kon.) |
Ústí n/L – Kadaň | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Kolín – Havlíčkův Brod | 4:1 (kon.) |
Stadion Cheb B – Trstěnice | 5:6 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Nový Bydžov | 8:3 (kon.) | | | Blansko – Boskovice | 3:2 (kon.) |
Jaroměř – Náchod | 0:7 (kon.) | | | Kaznějov – Klatovy | 3:5 (kon.) | | | Božkov – Chotíkov | 0:10 (kon.) |
Jesenice – V.Popovice | 1:4 (kon.) | | | Černošice – Mělník | 2:5 (kon.) |
Spišská N. Ves – Detva | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj | 3:1 (kon.) | | | Moravskoslezský kraj – Olomoucký kraj | 3:0 (kon.) | | | Zlínský kraj – Pardubický kraj | 4:5 (kon.) |
Středočeský kraj – Liberecký kraj | 3:1 (kon.) | | | Jihomoravský kraj – Královéhradecký kraj | 1:2 (kon.) | | | Praha – Karlovarský kraj | 7:0 (kon.) |
Zlínský kraj – Olomoucký kraj | 0:2 (kon.) | | | Ústecký kraj – Jihočeský kraj | 6:5 (kon.) | | | Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj | 4:1 (kon.) |
Plzeňský kraj – Středočeský kraj | 5:2 (kon.) | | | Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj | 4:2 (kon.) | | | Liberecký kraj – Praha | 1:4 (kon.) |
Pardubický kraj – Kraj Vysočina | 0:8 (kon.) | | | Karlovarský kraj – Ústecký kraj | 4:4 (kon.) |
Mountfield HK – Třebíč | 8:1 (kon.) | | | PZ Kladno – Karlovy Vary B | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Havířov – Vsetín | 6:2 (kon.) |
konec
Moravskoslezský kraj
3:0
(2:0, 1:0, 0:0)
Olomoucký kraj
45:00
|
Konec zápasu.
(11:12:15)
|
|
44:27
|
Rutar (OLK) 1 minuta hákování.
|
|
44:02
|
Domácí v plném počtu.
|
|
43:51
|
Zakázané uvolnění Olomouckého kraje.
|
|
43:02
|
Zapletal (MSK) 1 minuta nedovolené bránění.
|
|
43:00
|
Běží poslední dvě minuta utkání.
|
|
41:19
|
Výborný zákrok teď předvedl Jakub Dobeš.
|
|
41:00
|
Čmiel (MSK) 1 minuta napadení.
|
|
Speciální limitovaná edice Fenoménu Vsetín nyní na Marken.cz! Dárkové balení obsahuje aktualizované vydání knihy Fenomén Vsetín, 5 ks DVD s nejslavnějšími zápasy Vsetína, puk s potiskem, fragment dresu a hokejky. Objednávejte na Marken.cz.
|
||
40:47
|
Hosté to zkusili nahozením puku, ale jejich pokus byl vyhodnocen, jako zakázané uvolnění.
|
|
39:55
|
Domácí v plném počtu.
|
|
39:44
|
Domácí se osvobozují.
|
|
38:55
|
Pavelek (MSK) 1 minuta nedovolené bránění.
|
|
38:21
|
Dobešova vyrážečka zneškodnila další hostující pokus.
|
|
37:25
|
Dobeš má první zákrok třetí třetiny.
|
|
36:24
|
Hosté v plném počtu.
|
|
35:55
|
Kylnárovu střelu zneškodnil Rachůnek vyrážečkou.
|
|
35:24
|
Kopeček (OLK) 1 minuta podražení.
|
|
34:38
|
Hráči Moravskoslezského kraje jsou aktivnější, ale jejich šance zatím likviduje Rachůnek.
|
|
33:13
|
Mlčákovu střelu vyrazil Dobeš až na ochranné sklo.
|
Branky a nahrávky:
7. Peterek (Grygar), 14. A.Raška (Zapletal), 24. Vojtovič (Beránek)
Rozhodčí: Jeřábek, Beinstein, Carbol
Diváci:
Neproměněná penalta:
Moravskoslezský kraj:
Dobeš, Kučera, Zapletal, Thiel, Pitucha, L.Raška, Čípera, Pavelek, Grygar, Srníček, Beránek, Kylnár, Miklér, Vojtovič, Pindel, Häring, Revaj, Čmiel, A.Raška, Smička, Anlauf, Peterk
Náhradníci:
Trenér:
Olomoucký kraj: Rachůnek, Machatý, Kopeček, Rutar, Studený, Tureček, Vohrabal, Mlčák, harabiš, Antoníček, Žižlavský, Barveníček, Dobša, Indrák, Mácha, Mohapl, Popelka, Scheuter, Šafránek
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Olomoucký kraj: Rachůnek, Machatý, Kopeček, Rutar, Studený, Tureček, Vohrabal, Mlčák, harabiš, Antoníček, Žižlavský, Barveníček, Dobša, Indrák, Mácha, Mohapl, Popelka, Scheuter, Šafránek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jeřábek, Beinstein, Carbol
Diváci:
Mario Schüler