Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 3:1 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Olomoucký kraj 3:0 (kon.) | Zlínský kraj – Pardubický kraj 4:5 (kon.)
Středočeský kraj – Liberecký kraj 3:1 (kon.) | Jihomoravský kraj – Královéhradecký kraj 1:2 (kon.) | Praha – Karlovarský kraj 7:0 (kon.)
Zlínský kraj – Olomoucký kraj 0:2 (kon.) | Ústecký kraj – Jihočeský kraj 6:5 (kon.) | Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj 4:1 (kon.)
Plzeňský kraj – Středočeský kraj 5:2 (kon.) | Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj 4:2 (kon.) | Liberecký kraj – Praha 1:4 (kon.)
Pardubický kraj – Kraj Vysočina 0:8 (kon.) | Karlovarský kraj – Ústecký kraj 4:4 (kon.)
Karlovarský kraj
4:4 (1:1, 1:1, 2:2)
Ústecký kraj
Pátek 27.02.2015, 19:45 • Pouzar Arena Č.B. • Mládežnické MČR krajských výběrů

To je v tento páteční večer ode mne vše. Na mládežnický hokej U14 se můžete těšit na našem onlajnovém webu až do neděle 1.3. Děkuji za pozornost, užijte si víkend třeba spojený s hokejem.

Hokej totiž zažívá v těchto dnech doslova žně. Probíhá KHL – Play off, NHL – základní část, česká extraliga – poslední kolo v neděli. Plus samozřejmě mládežnické extraligy a konečně i náš U14 mládežnický turnaj krajů. Nesmím zapomenout ani na nižší soutěže, které Vám zde taky nabídneme. (21:44:30)

Je tu konec velkého dramatu. Tento zápas prostě musel skončit remízou. Když už se zdálo, že se nemůže nic stát a domácí kontrolují jednogólové vedení, postupně v přesilovce 5 na 3 a v čase 44:12 už 5 na 4, tak vytáhl svůj ojedinělý "majstrštyk" Václav Rubeš, který tak završil hattrick. Ba co víc dostál určitě velké pochvaly kouče Ústeckého kraje Gogy. To by se zámořským skautům líbilo. Hrát až do konce, to je to co si cení každý manažer a trenér. Nádhera. Rubeš se ke svému kousku navíc odhodlal v oslabení a 44 sekund před koncem. Dvojitý palec nahoru.

Dnešní utkání sledovalo 10 diváků.

45:00

44:16
    Ústecký kraj právě vstřelil branku!
    Doslova v hodině dvanácté dochází k vyrovnání! Autorem 4. branky ústeckých je opět VÁCLAV RUBEŠ. Je to jeho třetí branka v zápase. Dovršil tak hattrick. Pozor co je úctyhodné, vstřelil ho v oslabení 4 na 5. Ve čtyřech však byli jen 4 vteřiny. Po nedávno skončeném oslabení 3 na 5. Bez asistence

43:00
    Jakub Černohorský je dalším vyloučeným – 2 minuty podražení. To už bude hodně těžké pro Severočechy. Oslabení 3 na 5.

42:12
    Josef Kitzberger (ÚLK) je vyloučen za hrubost. Menší trest. Avšak pro Ústecký kraj to bude problém, jelikož na vyrovnání mají tři minuty. Z toho dvě minuty budou v oslabení 4 na 5.

40:43
    Karlovarský kraj právě vstřelil branku!
    Další branku domácích střílí DOMINIK BINIAS. Asistence: Petr Rozhon

39:08
    Vyrovnané utkání nebere konce. Na 3:3 srovnává Václav Rubeš svým druhým gólem v utkání. Asistence: David Jindra, Josef Kitzberger

38:17
    Jan Petrov (KVK) si půjde "sednout za katr." Jsou to dvě minuty pro tohoto mladého útočníka. Provinění – vysoká hůl.

36:18
    Vedení na stranu domácího mužstva strhává ADAM KŘEMEN a tohle bude ještě zajímavé drama. Kdo bude nakonec vítězem? Sledujte posledních necelých 9 minut základní hrací doby. Asistence: Vít Jiskra

30:01

Máme za sebou už druhou třetinu mládežnického turnaje krajů pod 14 let. Mimochodem je to premiéra tohoto projektu, jehož ambasadory jsou bývalí hokejisté a mistři světa Jaroslav Pouzar a David Moravec. Dosud žádný ročník nebyl odehrán.

Druhá třetina přinesla také dva góly a opět na obou stranách kluziště. Nejdříve se trefil Tomáš Bílek (KVK) – 22. minuta. Za hosty z Ústeckého kraje skóroval Vojtěch Kysela po přihrávce kapitána Jana Myšáka – 26. minuta. Zápas je tak po dvou třetinách vyrovnán – 2:2.

30:00

Oba týmy zatím hrají velmi slušně. Fair play u takto mladých kluků je to základní, co by si měli odnést do dospělého hokeje. Velká pochvala pro oba týmy. Vyloučení – 1:0

25:59
    Střelcem vyrovnávací branky na 2:2 je VOJTĚCH KYSELA. Asistence: Jan Myšák

21:34

21:27
    Autorem vedoucí branky na 2:1, kterou Západočeši vstřelili ve vlastním oslabení je TOMÁŠ BÍLEK. Bez asistence

Jan Volf

Branky a nahrávky: 13. Zdeněk (Rozhon), 22. Bílek, 37. Křemen (Jiskra), 41. Binias (Rozhon) – 5. Rubeš, 26. Kysela (Myšák), 40. Rubeš (Jindra, Kitzberger), 45. Rubeš

Karlovarský kraj: Horák (Bednář) – Kosina, Stejskal, Poizl, Benda, Horváth, Braný, Kursa, Uxa, Binias, Bílek – Zdeněk, Korčmaro, Novotný, Hadáček,Troch, Křemen, Pohanka, Jiskra (C), Rozhon, Petrov
    Trenér: Brčák

Ústecký kraj: Svoboda (Prokeš) – Černohorský, Ferbas, Herles, Kastner, Psar, Titlbach, Kitzberger – Tůma, Šarlinger, Myšák (C), Jindra, Kysela, Rubeš, Puczek, Bartoš, Jouza