Liverpool – Manchester City 2:1 (kon.) | Arsenal – Everton 2:0 (kon.)
Liverpool FC
2:1 (1:1)
Manchester City
Neděle 01.03.2015, 13:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League

Je konec! Liverpool ve šlágru kola udolal Manchester City 2:1 a opět se přiblížil k vytouženému postupu do Ligy mistrů. Naopak Citizens se zase vzdálila vidina obhajoby mistrovského titulu. Domácí šli do vedení už v 11. minutě, kdy se trefil Jordan Henderson. Ve 26. minutě srovnal Edin Džeko a na rozuzlení dramatického zápasu si museli diváci počkat až do 75. minuty. To ze své kopačky vypustil krásnou střelu Coutinho a Reds tak mohou slavit vítězství. (14:58:50)
    Philippe Coutinho se takto radoval čtvrthodiny před koncem zápasu společně se svými spoluhráčů z gólu, kterým na Anfield vystřelil Liverpoolu výhru 2:1 nad Manchesterem City.

90+4

90+3
    Sergio Agüero vyslal už spíše zoufalý pokus, který se mezi tyče zdaleka nevešel.

90+2
    Hosté pod tlakem chybovali v rozehrávce a dvojice Coutinho – Sturridge mohla trestat. Druhý jmenovaný však nebyl puštěn k zakončení.

90+1
    Útočný faul Bonyho na Kola Tourého. Reds mohou šetřit čas.

90+1
    Tak ještě tři minuty!

90
    Yaya Touré dotáhl míč až k šestnáctce a nahrál do šance Silvovi. Španělský záložník vyrovnání odmítl, netrefil bránu.

89
    Škrtel odkopl před Agüerem míč do autu.

87
    Daniel Sturridge mohl rozhodnout! Henderson obral o míč Tourého a přihrál Sturridgovi, který už byl sám před Hartem. Domácí útočník však branku těsně minul.
    Coutinho napřáhl ke krásné gólové střele, bude vítězná?

86
    Žlutou kartu dostává hostující Bony, který trefil loktem Lallanu.

85
    Coutinho zakončoval z hranice šestnáctky, Kompany jeho střelu srazil nad bránu.

84
    Adam Lallana (Liverpool) zastavil faulem Milnera a vidí žlutou kartu.

82
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Alberto Moreno, přichází Kolo Touré.

82
    Žlutou kartu dostává James Milner (Manchester City).

81
    Brendan Rodgers bude posilovat defenzivu. Na nástup do hry se chystá Kolo Touré, bratr Yayi, který na hřišti válčí v barvách Citizens.

79
    Mohlo být srovnáno! Agüero si v pokutovém území posadil Lovrena a pak těsně minul vzdálenější tyč domácí brány!

78
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Fernandinho, přichází Wilfried Bony.