Queens Park – Arsenal 1:2 (kon.) | West Ham – Chelsea 0:1 (kon.) | Manchester City – Leicester 2:0 (kon.)
Newcastle – Manchester Utd. 0:1 (kon.) | Stoke – Everton 2:0 (kon.) | Tottenham – Swansea 3:2 (kon.)
Liverpool – Burnley 2:0 (kon.)
Manchester City
2:0 (1:0)
Leicester City
Středa 04.03.2015, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League
    David Silva společně s Jamesem Milnerem sestřelil The Foxes.

Manchester City se po dvou prohrách v řadě vrací zpět na vítěznou dráhu a v závěru letošního ročníku Barclays Premier League se ještě pokusí zkomplikovat Chelsea cestu za titulem. O osudu utkání rozhodl David Silva, na jehož gól ze závěru prvního poločasu navázal stylově v závěru zápasu James Milner. Konečný výsledek. Manchester City 2 Leicester 0. (22:39:33)

90+3

90+3
    David Silva odehrál další fantastický zápas, své spoluhráče zásobil přesnými přihrávkami a navíc rozhodl o osudu dnešního zápasu, když v závěru prvního poločasu vstřelil gól.

90+2
    Mužem zápasu byl na Etihad Stadium vyhlášen místním hlasatelem David Silva. Naprosto po zásluze.

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Běží poslední minuta zápasu, nad který se zřejmě ještě něco bude nastavovat.

89
    Na Etihad Stadium je o osudu zápasu rozhodnuto.
    James MILNER - 2:0

88
    Manchester City právě vstřelil branku!
    JAMES MILNER střílí gól a pečetí dnešní výhru Manchesteru City!! Jesús Navas odcentroval z pravého křídla a uprostřed šestnáctky našel nabíhajícího Jamese Milnera, který placírkou zamířil z bezprostřední blízkosti přesně k levé tyči.

87
    Frank Lampard vypálil po přihrávce Bacaryho Sagni zpoza šestnáctky, jeho halfvolej ale zamířil nad.

86
    "Nevím, proč tomu tak je, ale ve druhé polovině sezóny se mi vždy daří lépe," prohlásil Edin Džeko.

86
    Edin Džeko na oficiálních internetových stránkách sám vybíral 5 jeho nejlepších gólů v dresu Manchesteru City, přičemž prohlásil, že se mu střelecky začne dařit vždy až v druhé polovině sezóny.

85
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Edin Džeko.

84
    David Nugent se snažil v šestnáctce najít nabíhajícího Jamieho Vardyho, jeho přihrávka ale byla nepřesná.

83
    Frank Lampard našel kolmou přihrávkou Sergia Agüera, kterému na levé straně šestnáctky vzápětí opět vypíchl míč pozorný Robert Huth.

82
    Eliaquim Mangala fauloval a Leicester si na chvíli může užít míče.
    David Silva vstřelil 6 gólů během posledních sedmi zápasů Barclays Premier League na Etihad Stadium. Talisman.

Tomáš Reiner

Branky: 45+2. Silva, 88. Milner (Navas)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 7:1.
    Manchester City: Hart – Sagna, Demichelis, Mangala, Kolarov – Navas, Fernando, Y. Touré (C), Silva (79. Lampard) – Bony (72. Milner), Agüero (85. Džeko).
    Náhradníci: Caballero – Kompany, Zabaleta, Milner, Džeko, Lampard, Clichy.

Leicester City: Schwarzer – Simpson, Upson, Huth, Morgan (C), Konchesky (57. Nugent) – Mahrez (77. Ulloa), James, Cambiasso, Schlupp – Kramarić (57. Vardy).
    Náhradníci: Hamer – Drinkwater, Vardy, King, Ulloa, Wasilewski, Nugent.

Rozhodčí: Robert Madley. Asistenti: A. Halliday, D. Bryan. Čtvrtý rozhodčí: C. Foy