Willem II – Twente 2:2 (kon.)
Willem II Tilburg
2:2 (2:1)
FC Twente
Pátek 06.03.2015, 20:00 • Koning Willem II Stadion (Kapacita: 14 637) • Nizozemská Eredivisie

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek pátečního večera a někdy příště opět na shledanou. (21:56:21)

Máme tu konec utkání. Domácí dnes ztratili dvoubrankové vedení a musí se spokojit pouze s jedním bodem. Domácí začali utkání velmi dobře, když se už v 19.minutě trefil Cabral. Ihned za čtyři minuty to bylo už o dvě branky, když se opět trefil Cabral a s hostujícím celkem to nevypadalo vůbec dobře. Ziyech však snížil na samém konci první půle z přímého kopu. Stejný hráč poté v 53.minutě vyrovnal na 2:2 a do konce zápasu jsme už další branku neviděli. Oba celky si tak připisují do tabulky po jednom bodu.

Držení míče: 48% – 52%
    Střely celkem: 10 – 15
    Střely na branku: 3 – 4

90+4

90+4
    Míč se však snesl pouze k domácím obráncům a jeden z nich míč odkopává daleko od své branky a rozhodčí oznamuje konec utkání.

90+3
    Hosté ještě budou zahrávat rohový kop.

90+3
    Rozhodčí každou chvíli ukončí zápas.

90+2
    Míč od rohového praporku letí pouze do rukavic Stevense.

89
    Vicento dostal přihrávku do úniku, blíž k míči měl však Stevens a dlouhým odkopem posílá míč až k Lamprouovi.

88
    Ondaan se dostal ve vápně k hlavičce, míč poslal jen těsně nad břevno.

87
    Tapia má nyní zřejmě nějaké zdravotní potíže a musí být ošetřen.

86
    Oba týmy se stále snaží vstřelit branku, zatím se jim to však příliš nedaří.

85
    Bjelland nyní tvrdě zajel do jednoho z domácích hráčů a od rozhodčího vidí žlutý kartónek.
    Uvidí fanoušci ještě nějaký gól ve zbytku zápasu ?

84
    Castaignos nyní vypálil z hranice vápna a jeho střela míří jen těsně vedle levé tyče branky!

83
    Domácí se nyní dostali do problémů na své polovině hřiště, nakonec však jeden z obránců míč dokázal odkopnout daleko od své branky.