La Coruňa – Sevilla 3:4 (kon.) | Ath. Bilbao – Real Madrid 1:0 (kon.) | Elche – Almería 1:0 (kon.)
Granada – Malaga 1:0 (kon.)
Athletic Bilbao
1:0 (1:0)
Real Madrid
Sobota 07.03.2015, 18:00 • San Mamés Barria, Bilbao • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:49:48)

Dnešní utkání končí vítězstvím Athletica, které lídra tabulky, po srdnatém výkonu, poráží 1:0! Real dnes zklamal zejména ve středu pole, záloha měla velké starosti s tvorbou hry a i proto si hosté vypracovali tak málo šancí, z nichž se jim navíc skórovat nepodařilo.

90+3

90+3
    Poslední minuta nastaveného času, pokud domácí udrží těsné vedení až do konce, bude to výhra nad Realem po pěti letech, naposledy se Bilbao radovalo z výhry 16. ledna 2010!

90+2
    Rozhodčí Undiano se rozhodl nastavit tři minuty, šance Realu na vyrovnání tak ještě trvá.

90+1
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Mikel Rico, přichází Gaizka Toquero.

90
    Silva nakopává míč dopředu, do vápna Athletica, kde si míč pohlídal gólman Iraizoz.

90
    Probíhá již poslední minuta řádné hrací doby, Real s míčem na polovině Athletica.

88
    Domácí stále drží těsný náskok, diváci tlačí hodiny doslova očima!

86
    Žlutou kartu dostává Marcelo (Real Madrid CF) za faul na Mikela Rica, kterého minimálně dvakrát zasáhl loktem do obličeje.

85
    Od Marcela se míč odráží do autu, domácí vhazují z pravé strany.

84
    Real se z rohového kopu neprosazuje a nyní se musí vracet na svou polovinu.
    Parádní střela Baleho, míč se odráží od tyče!

83
    Bale nyní vylekal gólmana Iraizoze dlouhým pokusem, téměř od půlící čáry, kdy se míč odrazil od tyčky zpět před branku, tam ještě Hernández zkoušel hlavičkovat, ale je z toho "pouze" roh.

82
    Real měl možná zahrávat roh z levé strany, po zákroku Gurpegiho, ale sudí je jiného názoru.

81
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Javier Hernández.

80
    Poslední desetiminutovka tohoto zápasu, Real připravuje střídání.

79
    Hosté se neprosazují, naopak, zahrozit mohli domácí, kterým je ale vzápětí, na polovině Realu, odpískán útočný faul.