Toronto – San Jose 1:4 (kon.) | Montreal – Carolina 4:0 (kon.) | Ottawa – Boston 6:4 (kon.)
Florida – Detroit 3:1 (kon.) | Minnesota – Washington 2:3 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 2:1 (2:1 po s.n.)
Dallas – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Calgary – Philadelphia 4:1 (kon.) | Vancouver – Columbus 2:6 (kon.)
Arizona – Colorado 2:5 (kon.)
Dallas Stars
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Pittsburgh Penguins
Pátek 20.03.2015, 01:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezké ráno. (04:18:52)

Československá stopa v utkání:
    Aleš Hemský (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:49

1. Jamie Benn (DAL) 1+1
    2. Kari Lehtonen (DAL) 31 zák., 1 gól, 96,9%
    3. Brett Ritchie (DAL) 1+0

Je konec! Utkání nakonec rozhodly tři branky ve druhé třetině, které přisoudily dva body domácím Hvězdám. Pittsburgh byl ve třetí třetině jasně lepší a vyrovnání už viselo ve vzduchu. V samém závěru však překvapivě Lehtonena hosté neohrozili a odjíždění tak z Dallasu s prázdnou.

60:00

59:57
    Tak ještě jedno zakázané uvolnění. Pittsburgh má tři a půl sekundy na rychlou střelu.

59:50
    Po vyhození Jokipakky, který se snažil trefit prázdnou branky, je pískáno zakázané uvolnění.

59:40
    A opět. Puk je ve střední třetině.

59:25
    Goligoski vyhazuje a Pens začínají útok ze svého pásma.

59:00
    Pittsburgh zakládá útok od vlastní branky a Fleury opět míří na střídačku.

58:50
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

58:50
    Hra je přerušena a vhazovat se bude ve střední třetině. Fleury se vrátil do branky.

58:30
    Pittsburgh Penguins hraje bez brankáře!

57:58
    Máme tu závě 58. minuty a zřejmě nás čeká ještě drama. Pittsburgh je lepší a dokonce už vede na střely 30:26.

56:56
    Další pokus Krise Letanga, ale ani tentokrát si obránce Pens nepřipisuje svou druhou dnešní branku.

56:29
    Letangův pokus od modré čáry chytá Kari Lehtonen do lapačky.

55:49
    Na chvíli je v útočné třetině i Dallas, ale snaží se spíše spořit čas.

Matěj Mayer

Branky a nahrávky: 23. Ritchie (Ja. Benn, Klingberg), 24. Ja. Benn (Seguin, Eakin) – 34. Letang (Crosby, Ehrhoff)

Dallas Stars: Lehtonen (Enroth) – Goligoski, Jokipakka, Demers, Jo. Benn, Klingberg, Nemeth – Seguin, Eakin, Ja. Benn – Hemský, Spezza, Roussel – Sceviour, Fiddler, Garbutt – Ritchie, Horcoff, McKenzie
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Letang, Martin, Lovejoy, Ehrhoff, Cole, Scuderi – Perron, Crosby, Kunitz – Comeau, Sutter, Bennett – Downie, Spaling, Winnik – Adams, Lapierre, Ebbett

Rozhodčí: Rooney, St. Pierre – Knorr, Racicot

Diváci: 18 532