Buffalo – New Jersey 1:3 (kon.) | Tampa – Detroit 3:1 (kon.) | Anaheim – Colorado 3:2 (po pr.)
Minnesota – St. Louis 6:3 (kon.) | Calgary – Columbus 2:3 (po pr.) | Los Angeles – Vancouver 1:4 (kon.)

Anaheim právě vstřelil branku!
    Domácí berou dva body! COREY PERRY ujel hostující obraně a prostřelil Varlamova rychlou střelou nad lapačku. Asistence: Sami Vatanen.

60:38
    Bauchemin vybídl k teči Keslera, jehož pokus mířil jen do hrudníku hostujícího brankáře.

60:01

V poslední třetině jsme viděli Iginly a O´Reillyho, který poslal svůj tým v oslabení do vedení. V padesáté minutě ovšem dokázal za domácí srovnat Rackell, a tak se stav vyrovnaný – 2:2.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:16
    Průnik Getzlafa po pravém křídle zastavuje Everberg.

58:12
    Nikdo se nikam nežene, zřejmě si oba týmy věří do prodloužení, nebo nájezdů.

56:23
    Po ofsajdu domácích se bude vhazovat ve středním pásmu.

56:04
    Oddechový čas pro hosty.

56:04
    Caglianův bekhend nadělal hostujícímu brankáři mnoho starostí, ale nakonec se kotouč dostal mimo brankoviště.

54:42
    Domácí zatím přestříleli svého soupeře v poměru 36:24.

54:30
    Fleischmann od mantinelu jen posunul kotouč na bránu Varlamova, který kotouč raději přikryl.

53:10
    Puk musel před Palmierim rozehrát Varlamov, který vyjel až do půlky svého pásma.

51:47
    Elitní lajna domácích drží hosty v jejich pásmu.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 4. Sekáč (Fleischmann, Rakell), 50. Rakell (Despres, Sekáč), 62. Perry (Vatanen) – 46. Iginla (Duchene, Hejda), 48. O´Reilly

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Beauchemin, Lindholm, Vatanen, Fowler, Wisniewski, Sespres – Perry, Getzlaf, Maroon, Palmieri, Kesler, Beleskey, Fleischmann, Rakell, Etem, Cogliano, Thompson, Silfverberg. Sekáč
    Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Barrie, Guenin, Redmond, Hejda, Holden, Stuart – Iginla, Duchene, Mitchell, Tanguay, O´Reilly, Landeskog, Everberg, Cliche, McLeod, Briere, Hamilton, Caron