Buffalo – New Jersey 1:3 (kon.) | Tampa – Detroit 3:1 (kon.) | Anaheim – Colorado 3:2 (po pr.)
Minnesota – St. Louis 6:3 (kon.) | Calgary – Columbus 2:3 (po pr.) | Los Angeles – Vancouver 1:4 (kon.)
Calgary Flames
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
Columbus Blue Jackets
Sobota 21.03.2015, 21:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Československá stopa v utkání

Jiří Hudler (CGY) – 1+1, 6 střel, čas na ledě 23:40
    Marko Daňo (CBJ) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:45 (23:58:13)

Columbus právě vstřelil branku!
    Hosté rozhodují dnešní utkání. Johansen nahazoval kotouč na branku domácích, Ramo kotouš pouze vyrazil a RENE BOURQUE dorazil černou gumu za záda finského brankáře. Asistence: Ryan Johansen.

62:07
    Widemanova střela z pravého bodu pro vhazování letí vysoko nad brankovou konstrukci.

61:42
    Gaudreau pálil z pravého kruhu, ale proti jeho střele zasáhl hostující brankář.

61:12
    Odpískáno postavení mimo hru hostujícímu celku.

60:33
    Foligno příhrával Johnsonovi, proti kterému zasáhl svojí vyrážečkou Ramo.

60:05
    Na vhazování byl úspěšný Monahan.

60:01

Třetí třetina nám vítěze neurčila, a tak rozhodne prodloužení, nebo samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:57

58:43
    Johansen vyváží kotouč do středního pásma.

58:16
    A opět se hosté osvobozují.

57:54
    Columbusu se daří vyhodit.

57:17
    Hudler přihrával na střed na Monahana, který přestřelil hostující klec.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 5. Monahan (Hudler, Gaudreau), 23. Hudler (Monahan) – 12. Bourque (Johansen), 45. Anisimov, 65. Bourque (Johansen)

Calgary Flames: Ramo (Hiller) – Russell, Wideman, Brodie, Engelland, Schlemko, Diaz – Gaudreau, Monahan, Hudler, Bouma, Backlund, Jones, Raymond, Granlund, Colborne, Bollig, Stajan, Ferland
    Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (McElhinney) – Johnson, Savard, Goloubef, Tjutin, Connauton, Prout – Jenner, Johansen, Atkinson, Hartnell, Anisimov, Daňo, Bourque, Foligno, Morin, Tropp, Letestu, Boll