Kladno – Ústí n/L 6:1 (kon.) | Kovo Praha – Pardubice 2:4 (kon.) | Hr. Králové – Sudoměřice 3:0 (kon.)
Most – Třinec 3:2 (2:1 po s.s.) | Letohrad – Vlašim 1:6 (kon.) | Plzeň – Kert Park Praha 5:1 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
1:6 (0:1, 1:3, 0:2)
HBT Vlašim
Sobota 28.03.2015, 16:00 • Letohrad • CROSSDOCK Extraliga

Děkuji Vám za pozornost a příště na onlajnu z Letohradu naviděnou. (17:42:22)

Zápas devatenáctého kola CCM Extraligy je za námi, Letohrad i popáté v letošním roce odchází v roli poraženého. Vlašimští potvrdili svou roli favorita a i když to po první třetině vypadalo pro Letohrad slibně, poté dokázali, že na špici extraligové tabulky nejsou neprávem. Střely za třetí třetinu byly 8:6, celkově 18:28.

45:00

44:40
    Další pokus Topolánka, Mroviec jeho střelu kryje.

44:14
    Další střela Blažka, tentokrát z kruhu.

43:50
    Od modré pálí Blažek, přímo do Mroviece.

43:33
    Vlašim opět zamkla Letohrad v pásmu, z kruhu střílel Střeska, jeho spoluhráči doráží, Mroviec v zákroku posunuje branku.

42:23
    Za držení je vyloučen letohradský Michal Kovář.

42:03
    Vlašim právě vstřelila branku!

Ve skrumáži se přesně do míčku trefil JAN STŘECHA – 1:6. Asistence: Pavel Dušek, Ján Rímský.

41:54
    Před branku Letohradu poslal míček Rímský, bez zakončení.

41:19
    Dvěma střelami prověřil brankáře Vlašimi Košťál, ale v obou bezúspěšně.

39:21
    Vlašimští se snaží vyhazovat, míček se dostal k Jurgovi a ten z první pálil.

36:44
    Z rohu před bránu vystřelil Danko, jeho střelu ztečoval Střeska, Mroviec ale hbitě zareagoval.

35:23
    Další střela Rímského, Mroviec vyhazuje nad sebe a poté míček míří mimo brankoviště.

33:14

Po nepovedeném zakončení Rímského se míček dostal k JANU STŘECHOVI a ten mířil přesně pod levou ruku Mroviece – 1:5. Asistence: Ján Rímský, Pavel Dušek.

33:02
    Zpoza branky operoval Rímský.

32:20
    Od červené tvrdě pálil domácí Grund, gólman tak tak jeho střelu vyrazil!

30:38
    V brance Letohradu došlo ke změně, Šimaru vystřídal Jan Mroviec.

30:01

Iva Janoušková

Branky a nahrávky: 22. Košťál (J., O.) – 2. Rímský (Střecha, Čičatka), 18. Topolánek (Dušek, Rímský), 24. Rímský (Průcha, Střecha), 26. Špale (Topolánek), 34. Střecha (Rímský, Dušek), 43. Střecha (Dušek, Rímský)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Mroviec) – Kudela, Krejsa, Hejtmánek, Urban, Mrštný, Vychytil, Grund, Anýž, Kovář, Halbrštát (C), Pekárek, Lux O., Lux J., Košťáľ, Švec M., Furik, Protzner, Jurga, Paukrt, Šprincl
    HBT Vlašim: Straka (Šupík) – Čičatka (C), Nýdl, Střeska, Blaško, Špale, Blažek, Burda, Bartejs, Horák, Průcha, Dušek, Šindelář, Topolánek, Danko, Slanina, Střecha, Rímský

Rozhodčí: Kettner Martin, Záhora Michal