Bratislava – Zlín 27:28 (kon.) | Veselí n/M – Olomouc 21:30 (kon.) | Michalovce – Šaľa 30:25 (kon.)
Poruba – Písek 36:16 (kon.) | Partizánske – Most 19:19 (kon.) | Prešov – Slavia 20:28 (kon.)
Iuventa Michalovce
30:25 (16:13)
HK Slovan Duslo Šaľa
Sobota 28.03.2015, 17:30 • Chemkostav Aréna Michalovce • Interliga ženy

Siréna dala bodku za interligovým šlágrom. Iuventa zdolala ťažkého súpera zo Šale po zaujímavom slede. Vyzeralo to dnes všelijako, no koniec lepšie zvládli domáce hráčky a tak si pripisujú dôležité body do tabuľky. Do konca zostávajú dva zápasy a Iuventa bude mať výhodu domáceho prostredia. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (18:55:28)

60
    Konec zápasu. (30:25)

Oddechový čas pro domácí. (30:25)

59
    Trochtová to prehnala s razanciou a je vylúčená na dve minúty takže tento zápas už nedohrá. (30:25)

59
    Michalovčanky pokračujú v plnom počte. (30:25)

59
    Réka Bíziková potrebuje ošetrenie po údere do hlavy. (30:25)

59
    Trehubová vyletela do vzduchu a našla priestor v bráne. (30:25)

58
    Na druhej strane sa to hráčkam Dusla nepodarilo. (29:25)

58
    Wollingerová nehľadiac na vylúčenie svojej spoluhráčky, šikovne skóruje. (29:25)

57
    Levchenko poriadne zavarila svojmu tímu. Počíňala si nedovolene a oslabí tak svoj tím na dobu dve minúta. (28:25)

56
    Dôležitý gól po šikovnom chytení do jednej ruky predviedla pivotka Horňáková. (28:25)

55
    Šaľanky strácajú loptu po nepresnej prihrávke. (27:25)

Oddechový čas pro hosty. (27:25)

55
    Szollošiovej asi time-out nepomohol. Loptu napálila len do brankárky. (27:25)

Oddechový čas pro domácí. (27:25)

54
    To by ale Šaľanky museli mať presnejšie prihrávky vo finálnej fáze. (27:25)

53
    Trestuhodné prestrelenie brány od pravého krídla Michaloviec. Takýmto tempom ešte dnešný zápas môžu Michalovce prehrať. (27:25)