3:0 (2:0)
Česko
Sobota 28.03.2015, 17:00Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let

Ode mě je to pro dnešek vše, budu se s vámi těšit na shledanou u dalších textových přenosů. Hezký zbytek večera! (18:54:11)

Máme tady konec "bratrského" duelu, ve kterém s přehledem dominovali Slováci. Slovensko se dostalo v rychlém sledu do dvoubrankového vedení, což očividně položilo české reprezentanty. V druhém poločase už jen kosmeticky upravil skóre Vestenický z penalty. Slovensko tedy dnes oprávněně vítězí 3:0.

90+3

90+2
    I následující rohový kop byl neúspěšný.

90+1
    Slovenští obránci odvrátili míč pouze na další rohový kop.

90
    V závěru zápasu ještě fauloval Beneš Schicka, jehož následně rychlá rozehrávka má za následek rohový kop.

89
    Míč se dostal k Trubačovi, který však netrefil bránu.

88
    Siplak se hned po svém příchodu zviditelnil žlutou kartou po faulu na Suchana, který ihned rozehrál balón ke slovenské bráně.

85
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Káčer, přichází Siplak.

85
    Žlutou kartu dostává Matějů (Česko).

84
    Žlutou kartu dostává Toml (Česko).

83
    Káčer chtěl ještě navýšit slovenské vedení, ale v závěru přestřelil Staňkovu bránu.

79
    Na druhé straně se snažil překvapit Staňka Haraslín, ale minul českou svatyni.

77
    Čmelíkův zákrok na Suchana končí přímým kopem pro Čechy. Puchel však napálil míč do zdi.

75
    Slováci přeci jen vybojovali alespoň rohový kop. V podání Beneše však míč končí hodně daleko od Staňkovy brány....

72
    Skrz českou defenzivu se dostal k zakončení Chvátal, ale jeho střelu Staněk zlikvidoval.