Brazílie – Chile 1:0 (kon.) | Francie – Dánsko 2:0 (kon.)
Francie
2:0 (2:0)
Dánsko
Neděle 29.03.2015, 21:00 • Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Reprezentační zápasy

Ode mě to bude z dnešního utkání všechno. S přáním úspěšného týdne se s vámi loučí Michal Belšán, někdy příště u přenosu na počtenou! (22:55:39)

Střely na branku: 5:2
    Střely mimo: 6:5
    Držení míče: 50% : 50%

Dnešní utkání nakonec skončilo výhrou země galského kohouta 2:0!
    Francouzi sehráli kvalitní první poločas, kdy Dánsko nepustili téměř do žádné šance. Naopak sami si jich pár vytvořili a dvě dokonce proměnili. Nejprve se o to svou první brankou v reprezentačním dresu zasloužil Alexandre Lacazette, o 24 minut později na něj navázal Olivier Giroud, který se trefil po skvělém průniku svého spoluhráče, jímž byl Kondogbia. Ve druhé půli předvedla Francie kvalitní defenzivní hru, kdy Dány nepustila téměř do žádné větší šance. A když už ano, stál na konci brankář Stéphane Ruffier, který tak vychytal čisté konto a rovněž se zasloužil o výhru svého národa.

90+3

90+3
    Simon Poulsen předal míč Schönemu, který asi měl vystřelit. Takhle si balon zpracoval a posléze ho i ztratil.

90+2
    Francouzi se pohybovali v blízkosti pokutového území a chtěli si vytvořit nějakou šanci, ovšem nepodařilo se.

90+2
    Fekir poslal dlouhou přihrávku do vápna, kde se snažil zakončit Giroud. Ale nedokázal to.

90+1
    Roh nyní Francouzům nic nepřinesl, následný pokus o dánský útok ale také nic vážnějšího neznamenal.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.

90
    Giroud se přes Kjæra neprocpal, vybojoval alespoň rohový kop.

90
    Valbuena byl nyní faulován na obranné polovině, Francouzi tak mohou v poklidu rozehrát a ušetřit další vteřiny.
    Za postranní čarou je na nosítkách odnášen Christophe Jallet

89
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Christophe Jallet, přichází Bacary Sagna.

88
    Nicolai Jørgensen v souboji k zemi srazil Jalleta, který zůstává na hřišti otřesený a říká si o střídání.

88
    Dánové vytvořili nebezpečný závar ve vápně, na jehož konci stál brankář Stéphane Richer, který doslova ukradl míč z nohy Krohn-Dehlimu!

87
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází William Kvist, přichází Thomas Delaney.

87
    Kasper Schmeichel si z branky vyběhl pro míč na hranici vápna a ihned ho vykopl. Dánové se stále snaží vstřelit alespoň branku.

86
    Kvist ve vápně přenechal míč Schönemu, který se snažil dostat ke střele. Obránci Francie mu to ovšem nedovolili a odvedli velmi dobrou práci.