Čtvrtek 02.04.2015, 15:30 • Ice Sports Palace Sibir • Play-off KHL

Československá stopa:

Alexandr Salák (SIB) 36 zákroků, 1 gól, úspěšnost 97,3 %
    Petr Vrána (KZN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:34 (18:28:38)

Střely na branku: 25:37

Vše důležité již bylo řečeno – v pátém zápase, který budete samozřejmě moci sledovat prostřednictvím onlajnů, bude mít Kazaň k dispozici mečbol na ukončení série a postup do finále. Dnešní defenzivní podívaná je za námi, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne!

Oscar MÖLLER - 0:1

67:51
    Kazaň vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, dobojováno! Ve 22:21 novosibirského času nechytatelně propálil Saláka střelou pod břevno kanonýr OSCAR MÖLLER, čímž rozhodl o tom, že Ak Bars vede v sérii už 3:1 na zápasy! Asistence: Igor Mirnov.

66:59
    Jevgenij Medvěděv mířil přesně do míst, kde se vyskytoval Alexandr Salák. Žádný problém pro českého reprezentanta.

66:40
    Novosibirští si vytvořili dobrou šanci, ale Alexej Kopejkin nedovoleně atakoval Nilssona.

66:14
    Puk se ocitl mimo hrací plochu, vylétl téměř až ke stropu místního ledového paláce. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

65:09
    Gluchov vypálil z pravého kruhu, Salák trajektorii letu puku zkontroloval jen pohledem. Měl štěstí, kotouč nemířil mezi tři tyče.

63:55
    Sergej Šumakov se dostal do skvělé pozice, ale v rozhodující moment, kdy už před ním zívala téměř prázdná branka, mu kotouč sjel z čepele!

63:32
    Další buly před Salákem přijde na řadu po komerční přestávce.

62:58
    Burmistrov zboural u hrazení Bobrova, ten zůstává otřesen na ledě, ale hra pokračuje dál.

62:13
    O něco aktivnější jsou přeci jen domácí, ti tráví spoustu času v útočném pásmu, ale ke střelám se dostávají jen sporadicky.

61:15
    Na první šanci prodloužení stále čekáme, trend nastolený v úvodních šedesáti minutách, zdá se, pokračuje.

60:16
    Monja otravoval Nilssonovi život a donutil ho k tomu, aby přerušil hru. Buly v útočném pásmu Sibiru.

60:01

Defenzivní podívaná pokračuje, za 60 minut hry nepadla ani jedna branka. Prodloužení začne v 18:07.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 68. Möller (Mirnov)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Ignatovič, Ožiganov, Alexejev, Mamašev, Menšikov, Vereščagin, Gimajev – Monja, Enlund, Ullström – Kugryšev, Kopejkin, Koskiranta – Gubin, Sannikov, Butuzov – Šumakov, Bobrov, Šalunov – Vorošilo.
    Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Musin, Pajgin, Zacharčuk, Rylov, Nikulin, Kornějev, Děnisov, Medvěděv – Burmistrov, Petrov, Archipov – Svitov, Kolcov, Lukojanov – Mirnov, Möller, Azevedo – Gluchov, Vrána, Varnakov.

Rozhodčí: Eduard Odinš, Konstantin Olenin – Alexandr Sadovnikov, Alexandr Zacharenkov