Winnipeg – Vancouver 5:4 (kon.) | Boston – Toronto 2:1 (1:0 po s.n.) | Florida – Tampa 0:4 (kon.)
NY Islanders – Buffalo 3:0 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 6:1 (kon.) | Minnesota – Detroit 2:3 (2:3 po s.n.)
Ottawa – Washington 4:3 (po pr.) | Nashville – Dallas 3:4 (po pr.) | Arizona – San Jose 5:3 (kon.)
Edmonton – Calgary 0:4 (kon.) | Los Angeles – Colorado 3:1 (kon.) | Philadelphia – Pittsburgh 4:1 (kon.)
Detroit – Washington 1:2 (kon.) | Florida – Montreal 1:4 (kon.)
Ottawa Senators
4:3 (3:0, 0:1, 0:2 - 1:0)
Washington Capitals
Neděle 05.04.2015, 01:15 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Tímto příspěvkem se s vámi loučím od velmi zajímavého utkání, v němž jsme viděli sedm branek. S konstatováním, že Ottawa bere dva body a Washington jeden vám přeji dobrou noc a budu se na vás těšit opět u některého z dalších onlajnů. (04:07:23)

Československá stopa

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.

1. Mika Zibanejad (OTT) 1+1
    2. Kyle Turris (OTT) 1+0
    3. Troy Brouwer (WSH) 1+1

Dnešní utkání sleduje 19961 diváků.

Ottawě se podařila zejména první třetina, kterou vyhrála 3:0. Ovšem od druhé části přebral taktovku Washington, jenž ve třetím dějství dokázal zaslouženě vyrovnal a dostal utkání do prodloužení, ve kterém ujel Kyle Turris, jenž rozhodl, že druhý bod zůstane na domácím stadiónu.

Střely na branku: 28:32.

Kyle TURRIS - 4:3

63:14
    Ottawa právě vstřelila branku!
    KYLE TURRIS vypíchl Johnu Carlsonovi kotouč a upaloval sám na Bradena Holtbyho, kterého střelou mezi betony překonává a zajišťuje svému celku bod navíc! Bod, který může mít pro Ottawu cenu zlata a může rozhodnou o tom, že domácí postoupí do play-off. Zda tomu tak bude, to uvidíme v následujících dnech. Bez asistence.

62:36
    Marcus Johansson ukázal, jak má rychlé ruce. Hostující hráč s pukem zamíchal a následně ho poslal jen těsně vedle branky.

61:58
    Washington se v této chvíli řídil pravidlem, když nevíš co s pukem, tak vystřel. Jenže toto pravidlo neslavilo úspěch, a tak pokračujeme dále.

61:08
    Střelou přes obránce se prezentoval Mika Zibanejad, jehož pokus vyrazil ramenem do ochranné sítě Braden Holtby.

60:36
    K prvnímu útoku se dostala domácí Ottawa, která se střelecky neprosadila, a tak se hra obrátila před druhou branku, kde jsme také šanci neviděli.

60:01

Washington Capitals dokázal ve třetí třetině vyrovnat, a tak budeme svědky zmiňovaného prodloužení a možná také nájezdů. Uvidíme, který z týmů si připíše bod navíc. Prodloužení startuje za několik málo okamžiků!

Střely na branku: 24:30.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Hraje se poslední minuta základní části a vypadá to, že budeme svědky prodloužení.

57:41
    Alexander Ovečkin se snaží rozhodnout, ale protažení puku kolem obránce mu nevyšlo, a tak je po šanci.

56:56
    Domácí se hnali za útokem, který zastavil ve středním pásmu čárový rozhodčí, od něhož se puk odrazil zpátky k obráncům.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 4. Stone (MacArthur, Gryba), 10. MacArthur (Karlsson, Zibanejad), 10. Zibanejad (Ryan, Karlsson), 64. Turris – 27. Johansson (Orpik, Carlson), 48. Green (Bäckström, Brouwer), 56. Brouwer (Carlson, Fehr)

Ottawa Senators: Hammond (Anderson) – Methot, Karlsson, Wiercioch, Ceci, Borowiecki, Gryba – MacArthur, Turris, Stone – Smith, Zibanejad, Ryan – Condra, Pageau, Lazar – Hoffman, Legwand, Chiasson.
    Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Carlson, Alzner, Niskanen, Gleason, Green – Ovečkin, Kuzněcov, Ward – Johansson, Bäckström, Brouwer – Laich, Fehr, Chimera – Glencross, Latta, Wilson.

Rozhodčí: Peel, Kozari – Cherrey, Cormier

Diváci: 19961