Pittsburgh – NY Islanders 1:3 (kon.) | Columbus – Buffalo 4:2 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 1:3 (kon.)
Washington – NY Rangers 2:4 (kon.) | Winnipeg – Calgary 5:1 (kon.) | Los Angeles – San Jose 4:1 (kon.)

Andrej Meszároš (BUF) 0+0, 2 střely, čas na ledě 22:21

Třetí třetina nám přinesla dva góly a to na straně domácích. DO vedení je poslal Atkinson a na závěr třetiny vítězství zpečetil Jenner gólem do prázdné brány. Dnes tři body zůstávají doma. Vítězi se stali Blue Jackets!

60:00
    Boone JENNER - 4:2

59:51
    Columbus právě vstřelil branku!

BOONE JENNER potvrzuje gólem do prázdné brány vítězství Blue Jackets. Asistence: Matt Calvert a Jack Johnson.

58:20
    Necelé dvě minuty si ještě musí domácí udržet náskok.

58:10
    Domácí se teď pořádně zapotili když hosté tlačili puk do brány. Ale Bobrovsky je podržel a oni mohli jít do proti útoku.

56:39
    Buffalo šlo do útoku, ale jejich vyhozený puk skončil v bezpečí lapačky Bobrovského.

55:44
    Larsson se sám probojoval před bránu, kam také poslal puk, ale bohužel tam neměl spoluhráče, tak se puku ujali domácí.

55:00
    Hosté mají pouhým pět minut na srovnání zápasu. Zatím se jim vůbec nedaří. Domácí si chtějí udržet i pouhý jednobrankový náskok a k puku je nepouští.
    Cam ATKINSON - 3:2

50:35

Po delší sérii přihrávek na straně domácích konečně padl gól. CAM ATKINSON vypálil z vrcholu kruhu na Lindbacka a tomu se od masky odrazil puk a dopadl za jeho záda do brány. Asistence: Dalton Prout a Ryan Johansen.

50:14
    Anisimov sám utekl a vrhl se na Lindbacka. Jeho forhendový blafák nevyšel. Puk letěl vysoko nad bránu.

Marie Horáková

Branky a nahrávky: 1. Foligno (Dubinsky, Savard), 10. Calvert (Savard, Johnson), 51. Atkinson (Prout, Johansen), 60. Jenner (Calvert, Johnson) – 3. Grigorenko (Gionta, Foligno), 40. Gionta (Ennis, Bogosian)

Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (McElhinney) – Johnson, Savard, Murray, Goloubef, Tyutin, Prout – Etkinson, Johansen, Jenner – Dubinsky, Anisimov, Foligno – Hartnell, Wannberg, Daňo – Calvert, Letestu, Morin
    Buffalo Sabres: Lindback (Makarov) – Bogosian, Strachan, Ristolainen, Meszároš, Zadorov, Benoit – Ennis, Larsson, Moulson – Gionta, Grigorenko, Foligno – Dalpe, Varone, Hodgson – Kaleta, Ellis, Deslauriers

Rozhodčí: Ian Walsh, TJ Luxmore – Brian Mach, John Grandt