Nice – PSG 1:3 (kon.) | Bastia – Remeš 1:2 (kon.) | Guingamp – Évian TG 1:1 (kon.)
Lorient – Toulouse 0:1 (kon.) | Méty – Lens 3:1 (kon.) | Monaco – Rennes 1:1 (kon.)
SC Bastia
1:2 (0:2)
Stade de Reims
Sobota 18.04.2015, 20:00 • Stade Armand Césari, Furiani • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Hlavní rozhodčí Millot ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí SC Bastia nestačila na Stade de Reims a podlehla mu 1:2. Hosté šli do vedení už v 5. minutě, to se přesně trefil N'Gog. Vedení navýšil ještě před koncem prvního poločasu Mandi, ale to bylo vše, co Stade de Reims předvedlo. Domácí tým se ve druhé polovině zápasu zvedl a ve 47. minutě snížil na 1:2 Sio. Bastia chtěla dosáhnout lepšího výsledku, ale štěstí jí prostě nepřálo. Pochvalu určitě zaslouží gólman Agassa, který Reims v těžkých chvílích podržel a i díky jemu si hosté připisují 3 body na své konto. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (21:50:54)

90+3

90+2
    Hosté se snaží udržet vedení a domácí hráči zase vstřelit vyrovnávací gól. Tak se dají popsat poslední minuty zápasu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Hosté měli míč na kopačkách a dostali se s ním až na útočnou polovinu, avšak tam přišla nepřesná přihrávka a kulatý nesmysl se dostal na kopačky protihráčů.

88
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Diego, přichází Mads Albaek.

87
    Agassa měl teď plné ruce práce, ale díky němu drží Reims vedení! Dostali se před něj dotíraví spoluhráči, kteří se prodrali ke střele, ale Agassa svůj tým v těžkých chvílích podržel na jedničku.

84
    Druhý poločas je hodně o bojovnosti a jde vidět, že hráčům už dochází síly, a to na jedné i na druhé straně.

83
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází David N'Gog, přichází Gaëtan Charbonnier.

81
    Pro těžký centr si teď vyskočil gólman Agassa, který tak zabránil ve střele svému protihráči. Kdyby se tak nestalo, nejspíš by Agassa neměl šanci.

81
    Na poslední minuty se na hřiště podívá Kamano, kterému uvolnil místo Ayité.

78
    Domácí tým zahrával rohový kop a snažil se znovu o gól, ale ze standardní situace nic nevytěžil. Gólman Agassa si poradil a navíc byl faulovaný.

78
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mohamed Fofana, přichází Nicolas de Préville.

76
    Ještě nenastoupil ani na hřiště a už vyfasoval žlutou kartu, potrestaným hráčem je Nicolas de Préville.

75
    Bastia na svého soupeře vyvíjí tlak a ráda by to dotáhla k vyrovnávací brance, ale zatím se hosté brání pozorně. Vždyť i oni nechtějí přijít o vedení.

71
    Potrestaným hráčem je Peybernes.

71
    To se teď nepodařilo a do protiútoku vyrazili hosté, avšak útočnou akci soupeře zastavil jeden z domácích, který se provinil nebezpečným faulem.

71
    Bastia z volného přímého kopu nic nevytěžila. Nicméně domácí tým se snaží udržet balon ve své moci.