Nice – PSG 1:3 (kon.) | Bastia – Remeš 1:2 (kon.) | Guingamp – Évian TG 1:1 (kon.)
Lorient – Toulouse 0:1 (kon.) | Méty – Lens 3:1 (kon.) | Monaco – Rennes 1:1 (kon.)
FC Méty
3:1 (1:0)
Racing Lens
Sobota 18.04.2015, 20:00 • Stade Saint-Symphorien • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Dnešní zápas je u konce. Domácí zůstali i ve druhé půli mnohem aktivnější a odměnou jim byly další dvě branky. O čisté konto připravil brankáře Mfu až v posledních minutách svým hezkým zakončením Madiani. Domácí byli po celých devadesát minut lepším týmem a zvítězili dnes zaslouženě. (21:48:45)

90+2

90+1
    Nomenjanahary se odhodlal ještě ke střele z velikého úhlu, ale zasáhl pouze Métanireho.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty.
    Aristote MADIANI - 3:1

89
    Lens právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jen hosté korigují výsledek a nebudou odcházet bez jediné vstřelené branky. ARISTOTE MADIANI obdržel dlouhý vysoký balón, obhodil si obránce a poté už nezaváhal před Mfou.

88
    Hráči Metz jsou stále při chuti a vypadá to, že chtějí ještě nějakou branku přidat.

87
    Riou na jistotu odkopával před dotírajícími domácími, ale zakopl balón jen za postranní čáru.

86
    Domácí se dostali k další střele zpoza vápna, ale tentokráte míč zamířil vysoko nad branku Lens.

85
    Hosté nyní trpělivě kombinují před pokutovým územím domácího mužstva.

83
    Po krátké chvíli přichází i poslední střídání v týmu Metz. Nejaktivnější hráč – Malouda – dohrál a na trávník přichází Lejeune.

81
    A vzápětí je tu i druhá výměna u domácích. Střelec poslední branky, Maïga, odchází za postranní čáru a místo něj přichází na hřiště Ben Youssef.

80
    Domácí přicházejí s prvním střídáním. Místo Sassiho nastoupí Doukouré.
    Modibo MAÏGA - 3:0

79
    Metz právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelná chyba brankáře Rioua! Gólman Mfa dlouhým výhozem nastartoval akci domácích, ve které se k míči dostal MODIBO MAÏGA. Proti němu si vyběhl daleko z brány právě brankář Riou, ale ten se nechal obehrát a před domácím forwardem už stál lehký úkol!

79
    Průnik hostí podél levé lajny nevypadal nijak nebezpečně, ale Métanire i přesto raději odvrátil míč do zámezí.

77
    U půlící čáry zůstávají po dvou soubojích ležet dva domácí hráči a Cyprien si za svoji tvrdost vysloužil žlutou kartu.