Barcelona – Valencia 2:0 (kon.) | La Coruňa – Atlético 1:2 (kon.) | Real Madrid – Malaga 3:1 (kon.)
Ath. Bilbao – Getafe 4:0 (kon.)
Deportivo La Coruňa
1:2 (0:2)
Atlético Madrid
Sobota 18.04.2015, 18:00 • Estadio Municipal de Riazor (La Coruña) • Španělská LaLiga

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (19:54:28)

Je dobojováno! Atlético Madrid nakonec vítězí v La Coruñi 2:1 a z dnešního zápasu si odnáší tři body. Domácí byli dlouho zcela neškodní a zdálo se, že si hosté z hlavního města v poklidu dojdou pro vítězství, ale Riera gólem v 78. minutě přeci jen trochu zdramatizoval závěr zápasu. Nakonec se však nic nezměnilo na tom, že o osudu utkání rozhodl již v prvním poločase dvěma brankami Antoine Griezmann.

90+4

90+4
    Domácí měli ještě k dispozici rohový kop, pro nějž si však bez potíží došel Oblak.

90+3
    Odpískaný útočný faul není dobrou zprávou pro domácí Deportivo.

90+3
    Atléticu se daří nepouštět domácí do nebezpečných prostorů a čas rychle utíká.

90+2
    Hosté hledali dlouhým centrem nabíhajícího Jiméneze, ale u míče byl dříve vyběhnuvší Fabri.

90+1
    Rozhodčí Fernández nastavuje čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.

90
    Atlético teď drží hru daleko od své brány a poslední minuta normální hrací doby je již v plném proudu.

88
    Domácí jsou teď možná až trochu přemotivovaní, což nyní prokázal Fariña, který si v souboji s Gámezem pomohl útočným faulem.

87
    Domácí Moreno Juanfran centroval do vápna, kde však balón doputoval jen k Oblakovi.

85
    Hráči Deportiva teď nepůjčují soupeři balón a předvádí jednoznačně svou nejlepší pasáž v celém zápase.

83
    Atlético mělo k dispozici rohový kop, z něhož však nebezpečí nevzešlo a v útoku už jsou opět domácí.

81
    Domácí rázem působí, jak kdyby je někdo polil živou vodou a čeká nás nejspíš překvapivě dramatická závěrečná desetiminutovka!

80
    Žlutou kartu dostává Jan Oblak (Atlético Madrid).

79
    Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Toché, přichází Isaac Cuenca.
    Oriol RIERA - 1:2

78
    La Coruňa právě vstřelila branku!
    Domácí se nakonec přeci jen vracejí do hry! Sidnei potáhl míč po levé straně až k zadní čáře, od níž nacentroval na bližší tyč, kde byl ORIOL RIERA, který našel hlavou mezeru mezi tyčí a brankářem Oblakem.