Heerenveen – Willem II 1:1 (kon.) | Breda – Heracles 1:3 (kon.) | GA Eagles – Utrecht 0:2 (kon.)
Excelsior – Eindhoven 2:3 (kon.)
SBV Excelsior
2:3 (0:0)
PSV Eindhoven
Sobota 25.04.2015, 20:45Nizozemská Eredivisie

Ode mne je to pro dnešek vše a přeji příjemný zbytek sobotního večera. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (23:06:41)

Červené karty – 0:1

Dnešní galapředstavení je u konce! Hosté vítězí po divokém druhém poločase, ve kterém padlo pět branek, 3:2! Do vedení se ale 52. minutě dostali domácí hráči, když si rohový kop srazil do vlastní sítě Luuk de Jong. Hosté vyrovnali v 68. minutě, kdy právě de Jong sklepl míč na Georginia Wijnalduma, který srovnal krásnou střelou na 1:1. Další klíčový moment přišel v 72. minutě, kdy zahrál rukou v pokutovém území Isimat-Mirin a po druhé žluté kartě byl vyloučen a zároveň následovala penalta, kterou proměnil Jeff Stans. O další dvě minuty později rozehrávali hosté z Eindhovenu přímý kop, který si vzal na starost Memphis Depay a jeho krásná rána skončila až v síti domácího brankáře. Výhru domácí zařídil v první minutě nastavení Jürgen Locadia, který využil skvělé přihrávky Memphise Depaye a zakončil do prázdné branky. Hosté si tak z dnešního utkání odvážejí tři body!
    Hosté dnes zvítězili 3:2 po brance z nastavení, o kterou se postaral Jürgen Locadia.

90+3

90+2
    Domácí se snaží se zápasem ještě něco udělat, ale příliš mnoho času jim nezbývá.
    Jürgen LOCADIA - 2:3

90+1
    PSV právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelný druhý poločas pokračuje ve stejném trendu a hosté se v nastavení ujímají vedení! Memphis Depay si naběhl na dlouhou přihrávku z vlastní poloviny, odkud poslal míč před prázdnou branku na nabíhajícího JURGENA LOCADIU, který nezaváhal a poprvé v zápase poslal hosty do vedení – 2:3!

90
    Budou se nastavovat tři minuty!

89
    Ze hřiště odchází aktivní Luuk de Jong, kterého nahrazuje na zbývajících pár minut Stijn Schaars.

88
    Hosté si připravili poslední střídání.

87
    Centr z pravé strany ukryl Pasveer v náručí.

86
    Hosté šli do rychlého brejku, ale Luuk de Jong akci zbrzdil a domácí obrana se stihla vrátit.

85
    Oba týmy teď naprosto ztratily zábrany, sledujeme jeden útok za druhým.

83
    Na opačné straně vypálil dobře Wijnaldum, ale jeho ránu vyboxoval skvěle Coutinho.

82
    Šance střídá šanci! van Weert dostal centr z pravé strany, na který jen těsně nedosáhl, jinak by zakončoval do prázdné branky.

80
    Na druhé straně znovu zahrozil Depay, ale branku taktéž minul.

79
    Domácí měli další šanci se dostat do vedení, ale Varela branku přestřelil.

77
    Tamata vidí žlutou kartu za faul ve středu hřiště.

Daniel Kinc

Branky: 52. L. de Jong (vla.), 73. Stans (pen.) – 68. Wijnaldum, 75. Depay, 90+1. Locadia

Karty:   25. Gouriye (EXC) – 66. Isimat-Mirin (PSV), 72. Guardado (PSV), 77. Tamata (PSV)   72. Isimat-Mirin (PSV)

SBV Excelsior: Coutinho – Karami, Fischer (C), Mattheij, Kuipers – Stans, Kruys, Auassar – Gouriye (62. Varela), van Weert, van Mieghem (70. Botaka).
    Náhradníci: Deckers – Botaka, Bovenberg, Badjeck, de Reuver, van Diermen, Varela.

PSV Eindhoven: Pasveer – Willems, Rekik, Isimat-Mirin, Tamata – Wijnaldum (C), Guardado, Maher (76. Bruma) – Narsingh (56. Locadia), L. de Jong (89. Schaars), Depay.
    Náhradníci: Zoet – Bruma, Schaars, Locadia, Hiljemark, Ritzmaier, Vloet.