Southampton – Tottenham 2:2 (kon.) | Burnley – Leicester 0:1 (kon.) | Crystal Palace – Hull City 0:2 (kon.)
Newcastle – Swansea 2:3 (kon.) | Queens Park – West Ham 0:0 (kon.) | Stoke – Sunderland 1:1 (kon.)
West Brom – Liverpool 0:0 (kon.) | Manchester City – Aston Villa 3:2 (kon.)
Manchester City
3:2 (1:0)
Aston Villa FC
Sobota 25.04.2015, 18:30 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League
    Pozápasové statistiky:

Tento duel musel fanoušky bavit. Manchester se dostal ve druhém poločase do vedení 2:0, o to ovšem v 85. minutě přišel, když srovnal Sánchez. Domácí se však nevzdali a v 89. minutě vystřelil Manchesteru vítězství 3:2 záložník Fernandindo. (20:27:37)

90+4

90+4
    Delph poslal do vápna velmi dobrý centr, ale Hart šel daleko ze své branky a míč vyboxoval na polovinu hřiště.

90+4
    Aston Villa bude zahrávat volný kop!

90+3
    Míč je stále velmi daleko od branky Harta. Manchester zvládá nastavení na výbornou.

90+2
    Manchester velmi zkušeně drží míč na útočné polovině, Aston Villa se nemůže dostat k míči.

90
    Ve druhém poločase se budou nastavovat čtyři minuty!
    FERNANDINHO - 3:2

89
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelný závěr utkání! Manchester City se znovu dostává do vedení, když se po centru z levé strany dostal ve vápně k míči FERNANDINHO, jemuž se povedlo napálit míč do branky.

88
    Aston Villa byla blízko vedení! N'Zogbia krásně uvolnil Bentekeho, který mohl postupovat sám na branku. Rozhodčí však chybě odmával ofsajd.

87
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Leandro Bacuna, přichází Matthew Lowton.
    Carlos SÁNCHEZ - 2:2

85
    Aston Villa právě vstřelila branku!
    Spravedlnost existuje! Hart nedokázal vyboxovat centrovaný míč z rohového kopu mimo vápno, tudíž se k němu ve vápně dostal CARLOS SÁNCHEZ, jenž pohotově uklidil míč do sítě.

85
    Bony se na útočné polovině okamžitě dopustil faulu. Hosté rychle rozehrávají a ženou se vpřed.

83
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Wilfried Bony.

82
    Manchester chvíli hrozil na útočné polovině, ale centr Silvy z pravé strany svého adresáta nenašel.

81
    Z úctyhodné vzdálenosti se do míče opřel Delph a prověřil pozornost Harta, který musel zasahovat.

Jan Šlapáček

Branky: 4. Agüero, 66. Kolarov, 89. Fernandinho (Kolarov) – 68. Cleverley, 85. C. Sánchez

Karty:   46. Silva (MAC) – 62. A. Westwood (ASV), 65. C. Sánchez (ASV)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 2:6.
    Manchester City: Hart – Zabaleta, Demichelis, Mangala, Kolarov – Y. Touré (C) (46. Fernandinho), Fernando – Navas, Lampard (57. Milner), Silva – Agüero (83. Bony).
    Náhradníci: Caballero – Bony, Džeko, Milner, Sagna, Fernandinho, Boyata.

Aston Villa FC: Guzan – Bacuna (87. Lowton), Vlaar, Okore, Richardson – Grealish, A. Westwood (68. N´Zogbia), C. Sánchez, Delph (C), Cleverley – Benteke.
    Náhradníci: Given – Weimann, Cole, Senderos, Cissokho, N´Zogbia, Lowton.

Rozhodčí: Dean – Long, Smart