Espanyol – Barcelona 0:2 (kon.) | Atlético – Elche 3:0 (kon.) | Getafe – Levante 0:1 (kon.)
Real Sociedad – Villarreal 0:0 (kon.)
Getafe CF
0:1 (0:1)
Levante UD
Sobota 25.04.2015, 20:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe (Madrid) • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:59:29)

Jediný gól dnes rozhodl utkání mezi Getafe a Levante, a to dost překvapivě ve prospěch hostů. Ti nebyli před zápasem favority, ale za skvěle odehranou první půli si nějaké ty body zasloužili. Že to jsou rovnou všechny body, rozhodl druhý poločas, v němž zase byli lepší domácí, kterým se ale v útoku vůbec nedařilo.
    Hosté slaví vítězství 1:0 a z Getafe si odváží tři cenné body!

90+4

90+3
    Ještě rohový kop pro Getafe! To se hraje již čtvrtá minuta nastaveného času, do vápna tak spěchá i Guaita.

90+2
    Žlutou kartu dostává Emiliano Buendía (Getafe CF) za faul na Sissoka.

90+2
    Nastavují se tři minuty, domácím se kombinace nedaří, zbytečné ztráty míčů je připravují o možnost zaútočit.