Coimbra – Gil Vicente 1:2 (kon.) | Estoril – Marítimo 1:1 (kon.) | Rio Ave – Guimarães 1:1 (kon.)
Academica de Coimbra
1:2 (1:1)
Gil Vicente FC
Sobota 25.04.2015, 18:00 • Estádio EFAPEL, Coimbra • Portugalská Primeira Liga

Dnešní zápas je u konce! Academica de Coimbra prohrála na svém hřišti s Gil Vicente FC 1:2!

První poločas nám přinesl dvě branky. Tu první zaznamenali domácí. Ve 26. minutě proměnil penaltu Rui Pedro. Hosté ale byli po obdržené brance aktivnějším mužstvem a jejich aktivita se vyplatila v 38. minutě, kdy seč rovněž z penalty prosadil Rúben Ribeiro.

Ve druhém poločase jsme si museli počkat na rozhodující branku až do 67. minuty, kdy se opět z penalty trefil Ricardo Cadú. Domácím se již vyrovnat nepodařilo a hosté si připisují důležitou výhru!

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) fotbalového onlajnu se těším brzy nashledanou! (19:54:44)

90+4

90+1
    Naposledy střídají i hosté. Ze hřiště odchází Vítor Goncalves, kterého nahrazuje Joao Vilela.

90
    Nastavují se čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Závěr se Coimbře zatím vůbec nedaří. Domácí ztrácejí hodně míčů a nedaří se jim ohrozit branku Adriana. Do konce již moc času nezbývá.

84
    Druhé střídání provádějí hosté. Ze hřiště jde střelec první branky Rúben Ribeiro, kterého nahrazuje na posledních pár minut Jander.

80
    Tak to je velký problém pro domácí tým! Druhou žlutou kartu dostává domácí záložník Ivanildo a Coimbra bude zbytek zápasu dohrávat o deseti!

79
    Za nedovolený zákrok dostává žluté napomenutí i hostující Avto.

77
    Coimbra už v 77. minutě naposledy střídá! Ze hřiště odchází Rafael Lopes, kterého nahrazuje Salim Cissé.

75
    Na druhé straně měl trochu volného prostoru Rúbe Ribeiro, a tak vystřelil. Cristiano ale mohl zůstat v klidu, neboť střela mířila nad branku.

72
    Střelou z dálky to opět zkoušel Fernando Alexandre. Adriano si ale i v tomto případě dokázal poradit.

71
    Academica teď přichystala dvojité střídání. Ze hřiště putuje střelec jediné domácí branky Rui Pedro, kterého nahrazuje Diallo. Ze hřiště jde také záložník Obiora, který dnes nepředvedl ideální výkon. Na jeho místo nastupuje Magique.

69
    Fernando Alexandre se pokoušel o rychlou odpověď. Jeho střela ale mířila mimo.

67
    Gil Vicente právě vstřelil branku!
    Hosté otáčejí skóre utkání! To je neuvěřitelné, i třetí branka padá z penalty! Ve vápně fauloval Oualembo Avta a rozhodčí Dias neváhal odpískat třetí penaltu. K rozehrávce pokutového kopu se postavil RICARDO CADÚ, který poslal hosty do vedení!

65
    Dlaší žlutou kartu domácího celku dostává domácí Ivanildo.

61
    Po pěkném výpadu Esgaioa po pravé straně se k hlavičce dostal Lopes. Adriano byl však pozorný a míč lapil do rukavic.

58
    Hostující tým provádí první střídání! Ze hřiště odchází Mohsen Marwan, kterého nahrazuje na trávníku nejlepší střelec Gil Vicente Tochukwu Nwankwo.

54
    První žlutou kartu ve druhém poločase dostává zatím jediný střelec domácího celku Rui Pedro.

51
    Hostující celek je zatím ve druhém poločase daleko aktivnější. Ke střele se dostal Marwan, Cristiano byl však pozorný a předvedl jistý zákrok.