Sparta – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Slavia – Slovácko 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 3:0 (kon.)
Brno – Jablonec 2:3 (kon.) | Plzeň – Příbram 5:2 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 5:1 (kon.)
Teplice – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Ostrava – Dukla Praha 1:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
1:1 (1:0)
FK Dukla Praha
Sobota 30.05.2015, 17:15 • Stadion Bazaly • Synot liga
    Poslední loučení s Bazaly

Fanoušci se spolu s Jarkem Nohavicou loučí s Bazaly. Ač utkání skončilo remízou, na hřišti je hodně veselo. (19:05:46)

Utkání je předčasně ukončeno již v 88. minutě. Hráči hostů zmizeli ze hřiště, kam nastupuje Jarek Nohavica, aby zazpíval hymnu. Zápas končí výsledkem 1:1. Domácí po poločase vedli 1:0, ale stav dokázal srovnat Jakub Mareš.

88

88
    Na tribunách se rozhořely světlice, které létají i na hrací plochu. Znovu je přerušeno a tato pauza se protáhne.

87
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Dino Kluk, přichází Jan Juroška.

86
    Marešův centr z levé strany se k Tetourovi nedostal. Baník obrací a útočí.

85
    Centr mířil na zadní tyč, kde jej před branku vrátil Čajić, ale pouze na hráče domácích.

84
    Centr Kluka mířil na Beauguela, ale těsně před ním zahrál míč za branku Baníku obránce. Roh pro hosty.

83
    Šašinka se okamžitě zapojil do hry a vybojoval vhazování.

82
    Za velkých ovací odchází z trávníku Milan Baroš, kterého střídá Jakub Šašinka.

81
    Domácí se s vyrovnáním nehodlají smířit a ihned útočí.
    Jakub MAREŠ - 1:1

80
    Dukla právě vstřelila branku!
    Je srovnáno. Rychlá protiakce hostů, Beauguel míč zasekl a nabídl jej JAKUBU MAREŠOVI, který si dokázal poradit a střelou k tyči prostřelil Pavlenku.

80
    Baroš dostal míč před pokutové území, ale napálil jen před ním stojícího obránce.

79
    Helešic vytáhl míč vpřed a alespoň na chvíli dal oddechnout obraně Baníku.

78
    Pavlenka vyběhl ven z branky a zlikvidoval centr od rohového praporku.

77
    Pavlenka nyní dokázal zastavit tečovaný centr a poté i dorážku Tomáše Bergera! Domácí jsou pod obrovským tlakem.