Arsenal – West Brom 4:1 (kon.) | Aston Villa – Burnley 0:1 (kon.) | Chelsea – Sunderland 3:1 (kon.)
Crystal Palace – Swansea 1:0 (kon.) | Everton – Tottenham 0:1 (kon.) | Hull City – Manchester Utd. 0:0 (kon.)
Leicester – Queens Park 5:1 (kon.) | Manchester City – Southampton 2:0 (kon.) | Newcastle – West Ham 2:0 (kon.)
Stoke – Liverpool 6:1 (kon.)
Stoke City
6:1 (5:0)
Liverpool FC
Neděle 24.05.2015, 16:00 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

To už je z mé strany vše! Letošní ročník Premier League končí a já doufám, že se budeme u zápasů jedné z nejlepších soutěží na světě vídat i po letní přestávce. Napočtenou! (18:11:11)
    Fotbalisté Stoke City dnes podtrhli bodově nejúspěšnější sezónu klubu v Premier League.

Stoke City podtrhlo svou bodově nejúspěšnější sezónu v historii dechberoucím vítězstvím 6:1 nad Liverpoolem! Steven Gerrard se tak loučí s Reds nejvyšší porážkou klubu od vzniku Premier League. Hrnčíři utkání rozhodli už v prvním poločase. Slavného soupeře načal dvěma góly Mame Diouf a ještě do přestávky domácí zvýšili až na 5:0. Ve druhé už Potters trochu ubrali a v 70. minutě se tak dočkal i Steven Gerrard, který se s fanoušky Liverpoolu rozloučil alespoň vstřeleným gólem. V 86. minutě si však vzali poslední slovo hráči Stoke a střídající Peter Crouch upravil na konečných 6:1.
    Steven Gerrard se rozloučil s Premier League svým 120. ligovým gólem. Jinak ale nemá moc důvodů k radosti, Stoke jeho tým deklasovalo 6:1.

90+3

90+3
    Střela či přihrávka Lallany byla snadným soustem pro brankáře Begoviće.

90+2
    Lallana svým centrem hledal Lamberta. Před ním míč odhlavičkoval stoper Shawcross.

90+1
    Ještě tři minuty.

90
    Běží už poslední minuta řádné hrací doby. Hráči Liverpoolu se už těší na cestu domů.

88
    Gerrard rozehrál útočnou akci, kterou mohl po Hendersonově nabídce i zakončit. Domácí ho však včas obrali o míč.
    Peter CROUCH - 6:1

86
    Stoke City právě vstřelilo branku!
    Potters zvyšují na 6:1! Mame Diouf poslal z levé strany před bránu přesný centr, který hlavou zatloukl do sítě někdejší útočník Liverpoolu PETER CROUCH.

85
    Z hranice šestnáctky vyzkoušel střelecké štěstí Peter Odemwingie. Jeho pokus byl sice prudký, ale směřoval přesně do středu brány. Mignolet ho tak lapil.

83
    Mignolet s Tourém hodně riskovali v rozehrávce, pro Liverpool to tentokrát dobře dopadlo.

81
    Po rohovém kopu ještě vracel míč do šestnáctky Whelan. Balón stáhl před Dioufem ze vzduchu Mignolet.

80
    Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Marko Arnautović, přichází Peter Crouch.

79
    Adam Lallana byl na hranici šestnáctky odstrčen Pietersem, ale rozhodčí Taylor faul nepíská. Hráč Liverpoolu se zlobí marně.

78
    Domácí Erik Pieters nabral na vidle Hendersona a dostává žlutou kartu.

Martin Augustin

Branky: 22. Diouf, 26. Diouf (Arnautović), 30. Walters, 41. Adam, 45. N'Zonzi (Arnautović), 86. Crouch (Diouf) – 70. Gerrard (Lambert)

Karty:   8. Adam (STK), 15. Whelan (STK), 45+1. Shawcross (STK), 78. Pieters (STK) – 14. Lucas Leiva (LIV), 49. Škrtel (LIV)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 3:5.
    Stoke City: Begović – Cameron, Shawcross (C), Muniesa (71. Wilson), Pieters – N'Zonzi, Whelan – Walters (67. Odemwingie), Adam, Arnautović (80. Crouch) – Diouf.
    Náhradníci: Butland – Ireland, Odemwingie, Wilson, Sidwell, Crouch, Wollscheid.

Liverpool FC: Mignolet – Can (46. K. Touré), Škrtel, Sakho, A. Moreno (46. Ibe) – Allen (69. Lambert), Lucas Leiva, Henderson – Gerrard (C), Lallana, Coutinho.
    Náhradníci: Ward – K. Touré, Lovren, Lambert, Sterling, Ibe, Marković.

Rozhodčí: A. Taylor – G. Beswick, D. Bryan