Česko – Slovensko 22:17 (kon.)
Česko
22:17 (11:7)
Slovensko
Pondělí 06.07.2015, 09:00 • Gwangju (Jižní Korea) • Letní univerziáda - ženy • Skupina B

Český tým poráží Slovensko 22:17 a ve svém prvním vystoupení na turnaji si připisuje výhru. Kromě několika úvodních minut byly Češky v zápase lepším týmem a zaslouženě vyhrály. Své soupeřky předčily Češky i v obou poločasech: ten první ovládly v poměru 11:7 a druhý 11:10. Celkový výsledek 22:17 tak hovoří o české převaze na palubovce. (10:28:27)

60
    Konec zápasu. (22:17)

59
    Slovenský tým v závěru už trochu rezignoval, další branku si připisují Češky a vedou o pět gólů. (22:17)

58
    Dvě minuty před koncem Češky vedou o čtyři branky. Zdá se, že takový náskok už udrží a připíší si na úvod turnaje první vítězství. (21:17)

57
    Češky ale v závěrečných minutách přidávají dvacátou trefu a vedou o tři. (20:17)

55
    Závěr utkání ještě může být dramatický, sedmnáctou vstřelenou brankou Slovenky snižují na rozdíl dvou branek. (19:17)

54
    Slovenky ale znovu snižují. (19:16)

53
    Češky dalším gólem přidávají další krok k vítězství. (19:15)

52
    Kubáčková mířila do břevna! (18:15)

51
    Češky se ale také prosazují a vedou o tři branky. (18:15)

50
    Slovenky snižují na rozdíl dvou branek. (17:15)

49
    Češky zatím plní roli mírného papírového favorita a jsou blízko k vítězství. (17:14)

48
    Následně ale Češky přidaly sedmnáctou trefu do sítě Slovenska. (17:14)

47
    Gajdošová snižuje dokonce na rozdíl už pouze dvou branek, Slovenky se trochu dotáhly. (16:14)

45
    Slovensko snižuje, nyní ztrácí tři branky. (16:13)

44
    Druhý poločas je zatím velmi vyrovnaný, po 14 minutách hry druhé půle je skóre 5:5. Celkově pak Češky vedou 16:12, když hlavní krok k vedení udělaly v prvním poločase, který vyhrály 11:7. (16:12)