4. etapa: Seraing - Cambrai | Vítěz: T. Martin (Etixx) (kon.) |
Filip Ardon
4. ETAPA - SERAING - CAMBRAI (223,5 km)
Konečné pořadí
1. T. Martin (Etixx) 5:28,58
2. J. Degenkolb (Giant-Alpecin) + 00:03
3. P. Sagan (Tinkoff) + 00:03
4. G. van Avermaet (BMC) + 00:03
5. E. Boasson Hagen (MTN) + 00:03
6. N. Bouhanni (Cofidis) + 00:03
7. J. Guarnieri (Kaťuša) + 00:03
8. T. Gallopin (Lotto-Soudal) + 00:03
9. Z. Štybar (Etixx) + 00:03
10. B. Coquard (Europcar) + 00:03
15. V. Nibali (Astana) + 00:03
17. Ch. Froome (Sky) + 00:03
19. A. Contador (Tinkoff) + 00:03
23. N Quintana (Movistar) + 00:03
29. R. Kreuziger (Tinkoff) + 00:03
63. J. Bárta (BOA) + 03:23
174. L. König (Sky) + 16:53
horská prémie
53. km - Côte de la Citadelle de Namur - 4. kategorie
1. Thomas de Gendt (Lotto-Soudal), 1 b
sprinterská prémie
137. km - Havay (Quévy)
1. Thomas De Gendt (Lotto-Soudal), 20 b
2. Frédéric Brun (BSE), 17 b
3. Lieuwe Westra (Astana), 15 b
4. Perrig Quémeneur (Europcar), 13 b
5. Mark Cavendish (Etixx), 11 b
6. Bryan Coquard (Europcar), 10 b
7. André Greipel (Lotto-Soudal), 9 b
8. Peter Sagan (Tinkoff), 8 b
9. John Degenkolb (Giant-Alpecin), 7 b
10. Jens Debusschere (Lotto-Soudal), 6 b
11. Angelo Tulik (Europcar), 5 b
12. Marcel Sieberg (Lotto-Soudal), 4 b
13. Mark Renshaw (Etixx), 3 b
14. Roy Curvers (Giant-Alpecin), 2 b
15. José Herrada (Movistar), 1 b
Aktuální pořadí po 3. etapě
1. Ch. Froome (Sky) 7:11,37
2. T. Martin (Etixx) + 00:01
3. T. van Garderen (BMC) + 00:13
4. T. Gallopin (Lotto-Soudal) + 00:26
5. G. van Avermaet (BMC) + 00:28
6. P. Sagan (Tinkoff) + 00:31
7. R. Uran Uran (Etixx) + 00:34
8. A. Contador (Tinkoff) + 00:36
9. G. Thomas (Sky) + 01:03
10. Zdeněk Štybar (Etixx) + 01:04
15. R. Kreuziger (Tinkoff) + 01:51
25. L. König (Sky) + 02:52
50. J. Bárta (BOA) + 06:17
Bodovací soutěž (zelený trikot)
1. A Greipel (Lotto-Soudal) 75 b
2. Peter Sagan (Tinkoff) 48 b
3. Ch. Froome (Sky) 40 b
4. M. Cavendish (Etixx) 37 b
5. F. Cancellara (TFR) 35 b
13. J. Bárta (BOA) 20 b
37. R. Kreuziger (Tinkoff) 7 b
Soutěž o nejlepšího mladého jezdce (bílý trikot)
1. P. Sagan (Tinkoff) 7:12,8
2. W. Barguil (Giant-Alpecin) + 00:36
3. N. Quintana (Movistar) + 01:25
4. M. Kwiatkowski (Etixx) + 01:31
5. R. Bardet (AG2R) + 02:23
Vrchařská soutěž (puntíkovaný trikot)
1. J. Rodriquez (Kaťuša) 2 b
2. R. Majka (Tinkoff) 1 b
3. M. Schär (BMC) 1 b
4. Ch. Froome (Sky) 1 b
Týmová soutěž
1. BMC 21:35,52
2. Etixx-Quick Step + 00:27
3. Team Sky + 01:43
4. Tinkoff-Saxo + 01:44
5. Movistar Team + 04:34
Konečné pořadí
1. T. Martin (Etixx) 5:28,58
2. J. Degenkolb (Giant-Alpecin) + 00:03
3. P. Sagan (Tinkoff) + 00:03
4. G. van Avermaet (BMC) + 00:03
5. E. Boasson Hagen (MTN) + 00:03
6. N. Bouhanni (Cofidis) + 00:03
7. J. Guarnieri (Kaťuša) + 00:03
8. T. Gallopin (Lotto-Soudal) + 00:03
9. Z. Štybar (Etixx) + 00:03
10. B. Coquard (Europcar) + 00:03
15. V. Nibali (Astana) + 00:03
17. Ch. Froome (Sky) + 00:03
19. A. Contador (Tinkoff) + 00:03
23. N Quintana (Movistar) + 00:03
29. R. Kreuziger (Tinkoff) + 00:03
63. J. Bárta (BOA) + 03:23
174. L. König (Sky) + 16:53
horská prémie
53. km - Côte de la Citadelle de Namur - 4. kategorie
1. Thomas de Gendt (Lotto-Soudal), 1 b
sprinterská prémie
137. km - Havay (Quévy)
1. Thomas De Gendt (Lotto-Soudal), 20 b
2. Frédéric Brun (BSE), 17 b
3. Lieuwe Westra (Astana), 15 b
4. Perrig Quémeneur (Europcar), 13 b
5. Mark Cavendish (Etixx), 11 b
6. Bryan Coquard (Europcar), 10 b
7. André Greipel (Lotto-Soudal), 9 b
8. Peter Sagan (Tinkoff), 8 b
9. John Degenkolb (Giant-Alpecin), 7 b
10. Jens Debusschere (Lotto-Soudal), 6 b
11. Angelo Tulik (Europcar), 5 b
12. Marcel Sieberg (Lotto-Soudal), 4 b
13. Mark Renshaw (Etixx), 3 b
14. Roy Curvers (Giant-Alpecin), 2 b
15. José Herrada (Movistar), 1 b
Aktuální pořadí po 3. etapě
1. Ch. Froome (Sky) 7:11,37
2. T. Martin (Etixx) + 00:01
3. T. van Garderen (BMC) + 00:13
4. T. Gallopin (Lotto-Soudal) + 00:26
5. G. van Avermaet (BMC) + 00:28
6. P. Sagan (Tinkoff) + 00:31
7. R. Uran Uran (Etixx) + 00:34
8. A. Contador (Tinkoff) + 00:36
9. G. Thomas (Sky) + 01:03
10. Zdeněk Štybar (Etixx) + 01:04
15. R. Kreuziger (Tinkoff) + 01:51
25. L. König (Sky) + 02:52
50. J. Bárta (BOA) + 06:17
Bodovací soutěž (zelený trikot)
1. A Greipel (Lotto-Soudal) 75 b
2. Peter Sagan (Tinkoff) 48 b
3. Ch. Froome (Sky) 40 b
4. M. Cavendish (Etixx) 37 b
5. F. Cancellara (TFR) 35 b
13. J. Bárta (BOA) 20 b
37. R. Kreuziger (Tinkoff) 7 b
Soutěž o nejlepšího mladého jezdce (bílý trikot)
1. P. Sagan (Tinkoff) 7:12,8
2. W. Barguil (Giant-Alpecin) + 00:36
3. N. Quintana (Movistar) + 01:25
4. M. Kwiatkowski (Etixx) + 01:31
5. R. Bardet (AG2R) + 02:23
Vrchařská soutěž (puntíkovaný trikot)
1. J. Rodriquez (Kaťuša) 2 b
2. R. Majka (Tinkoff) 1 b
3. M. Schär (BMC) 1 b
4. Ch. Froome (Sky) 1 b
Týmová soutěž
1. BMC 21:35,52
2. Etixx-Quick Step + 00:27
3. Team Sky + 01:43
4. Tinkoff-Saxo + 01:44
5. Movistar Team + 04:34
Tony Martin (Etixx)
Zelený trikot
André Greipel (Lotto-Soudal)
Bílý trikot
Peter Sagan (Tinkoff)
Puntíkovaný trikot
Joaquim Rodriguez (Kaťuša)
1. BMC 38:02,55
2. Etixx-Quick Step + 00:24
3. Tinkoff-Saxo + 01:44
4. Team Sky + 02:31
5. Giant-Alpecin + 05:43
1. J. Rodriquez (Kaťuša) 2 b
2. M. Schär (BMC) 1 b
3. R. Majka (Tinkoff) 1 b
4. T. de Gendt (Lotto-Soudal) 1 b
5. Ch. Froome (Sky) 1 b
1. P. Sagan (Tinkoff) 12:41,05
2. W. Barguil (Giant-Alpecin) + 00:40
3. N. Quintana (Movistar) + 01:29
4. R. Bardet (AG2R) + 02:27
5. T. Pinot (FDJ) + 05:51
1. A. Greipel (Lotto-Soudal) 84 b
2. P. Sagan (Tinkoff) 78 b
3. J. Degenkolb (Giant-Alpecin) 60 b
4. T. Martin (Etixx) 55 b
5. M. Cavendish (Etixx) 53 b
16. J. Bárta (BOA) 20 b
38. Z. Štybar (Etixx) 9 b
44. R. Kreuziger (Tinkoff) 7 b
1. T. Martin (Etixx) 12:40,26
2. Ch. Froome (Sky) + 00:12
3. T. van Garderen (BMC) + 00:25
4. T. Gallopin (Lotto-Soudal) + 00:38
5. P. Sagan (Tinkoff) + 00:39
6. G. van Avermaet (BMC) + 00:40
7. R. Uran Uran (Etixx) + 00:46
8. A. Contador (Tinkoff) + 00:48
9. G. Thomas (Sky) + 01:15
10. Z. Štybar (Etixx) + 01:16
15. R. Kreuziger (Tinkoff) + 02:03
46. J. Bárta (BOA) + 09:49
126. L. König (Sky) + 19:54
1. T. Martin (Etixx) 5:28,58
2. J. Degenkolb (Giant-Alpecin) + 00:03
3. P. Sagan (Tinkoff) + 00:03
4. G. van Avermaet (BMC) + 00:03
5. E. Boasson Hagen (MTN) + 00:03
6. N. Bouhanni (Cofidis) + 00:03
7. J. Guarnieri (Kaťuša) + 00:03
8. T. Gallopin (Lotto-Soudal) + 00:03
9. Z. Štybar (Etixx) + 00:03
10. B. Coquard (Europcar) + 00:03
15. V. Nibali (Astana) + 00:03
17. Ch. Froome (Sky) + 00:03
19. A. Contador (Tinkoff) + 00:03
23. N Quintana (Movistar) + 00:03
29. R. Kreuziger (Tinkoff) + 00:03
63. J. Bárta (BOA) + 03:23
174. L. König (Sky) + 16:53