Magnitogorsk – Záhřeb 3:2 (po pr.) | Čeljabinsk – Jokerit 5:3 (kon.) | Ufa – HC Slovan 3:2 (kon.)
Toljatti – Viťaz 1:0 (kon.) | Nižněkamsk – Riga 3:1 (kon.) | Kazaň – Dynamo Moskva 3:2 (kon.)
Soči – Spartak Moskva 2:6 (kon.)
HK Soči
2:6 (1:0, 1:2, 0:4)
Spartak Moskva
Středa 07.10.2015, 18:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (20:50:31)

Československá stopa
    Lukáš Radil (SPM)2+0

Dnešní utkání sledovalo v Ledovém paláci Bolšoj 5126 diváků.

Tak máme dobojováno. Po druhé třetině se zdálo, že to bude ještě hodně vyrovnané. Domácí ale předvedli neuvěřitelný zkrat a inkasovali hned čtyřikrát! Nejprve 6 minut po buly pálil Roman Tatalin. Za dalších sedm minut zvyšoval Konstantin Glazačev a za další dvě minuty přidal svou druhou branku zápasu český útočník Lukáš Radil.Definitivní hřebíček do rakve zatloukl dvě minuty před koncem Gleb Klimenko.

59:32
    Další atak hostujícího celku zarazil ofsajd. Uvidíme v tomto utkání i devátou branku? Zbývá pár sekund.

58:30
    Po delší době zahrozili domácí! Se střelou Jakubova ale neměl Atte Engren sebemenší problém.
    Gleb KLIMENKO - 2:6

57:01
    Spartak právě vstřelil branku!
    Schyluje se nám k debaklu? Pas Vasiljeva do mezikruží poslal do klece GLEB KLIMENKO. Asistence: Alexandr Vasiljev.

56:16
    Od modré zkoušel snížit Wilson, jenže netrefil klec Engrena.

55:33
    Soči už naprosto odevzdalo zápas a pouze se snaží neinkasovat šestý gól.
    Lukáš RADIL - 2:5

54:15
    A taky je to vidět, že jsou při chuti. Střelu Mereskina od mantinelu tečoval za záda Barulina LUKÁŠ RADIL a rázem je to o 3 branky. Asistence: Alexandr Mereskin.

53:54
    Soči začíná působit dost odevzdaným dojmem, to ale hosté jsou při chuti.
    Konstantin GLAZAČEV - 2:4

52:56
    Tohle už pro Soči vypadá dosti bledě. Po nedorozumění zadáků Soči v jejich vlastním pásmu se před klecí Barulina zjevil sám s kotoučem KONSTANTIN GLAZAČEV, který přesně trefil horní roh branky Barulina. Bez asistence.

51:50

50:19
    Tatalin to opět zkoušel od modré, Barulin si ale tentokrát dal větší pozor.

49:50
    A opět se vylučuje. Tentokrát si jde sednout Ilja Krikunov za podražení.

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 8. Krikunov (Kosticyn), 33. Ignatuškin (Kosticyn) – 31. Radil (Genoway), 36. Bodrov (Korobov, Potapov), 46. Tatalin (Korobov, Potapov), 53. Glazačev, 55. Radil (Mereskin), 58. Klimenko (Vasiljev)

HK Soči: Barulin (Gavrilov) – Wilson, Bernackij, Mamašev, Jalasvaara, Semenov, Malevič – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Žerděv, Ljudučin, Maxwell – Morozov, Warn, Sčastlivyj – Skačkov, Ščerbina, Jakubov – Kazijonov
    Spartak Moskva: Engren (Ivannikov) – Tatalin, Korobov, Genoway, Dyblenko, Jermakov, Sorokin, Ablajev, Baldajev – Levickij, Potapov, Bodrov – Radil, Glazačev, Mereskin – Klimenko, Vasiljev, Krutov – Ipatov, Leščenko, Voronin

Rozhodčí: Denis Naumov, Viktor Gašilov – Eduard Metalnikov, Alexandr Sirotkin