Montreal – Detroit 4:1 (kon.) | Ottawa – Nashville 3:4 (1:2 po s.n.) | Tampa – Buffalo 2:1 (kon.)
Florida – Dallas 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Toronto 2:1 (kon.) | Washington – Carolina 4:1 (kon.)
NY Islanders – San Jose 6:3 (kon.) | Chicago – Columbus 4:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 2:5 (kon.)
Arizona – Boston 3:5 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 1:2 (po pr.) | Winnipeg – St. Louis 2:4 (kon.)
Florida Panthers
2:4 (0:0, 2:1, 0:3)
Dallas Stars
Neděle 18.10.2015, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji dobrou noc, pokud však spát již nejdete, tak krásnou neděli. (03:52:24)

3. Aleksander Barkov (DAL) 1+0

Skončila poslední třetina utkání a zároveň i utkání samotné. Ve třetí třetině jsme mohli ihned z kraje vidět vyrovnání Jamieho Benna, poté následovala část mnoha šancí, včetně debutanta Radka Faksy. Další branky jsme se dočkali až v minutě sedmapadesáté, kdy se trefil Tyler Seguin a byla to branka vítězná, protože poté si trefil již jen Jamie Benn a zvýšil tak a zároveň uzavřel skóre na stavu 4:2 pro hostující celek.

Celkový počet střel:
    Florida Panthers24 střel
    Dallas Stars37 střel

JAMIE BENN - 2:4

59:42
    Dallas právě vstřelil branku!
    Vítězství hostujícího celku pojišťuje střelou do prázdné branky JAMIE BENN. Asistece: Patrick Sharp, Tyler Seguin.

59:09
    Florida drží puk na hokejkách a snaží se něco vymyslet.

58:41
    Florida hraje bez brankáře!

58:20
    Další zákrok Luonga a přerušení hry. Tohle Dallasu vyhovuje, držet puk co nejdále od Lehtonena.

58:01
    Luongo se výborně přesunul proti střele Spezzy v situaci 2 na 1 a podržel tak domácí ve hře o body v dnešním utkání!

57:48
    Oddechový čas pro hosty.

57:44
    Lehtonen si teď musí připadat jako na kolotoči! Huberdeau, Barkov a Jágr, tihle tři mu notně zamotali hlavu, ale on situaci ustál a drží Stars nad vodou.
    TYLER SEGUIN - 2:3

56:58
    Tři minuty před koncem jde Dallas do vedení! Klingberg v pádu vystřelil a TYLER SEGUIN stihnul tečovat puk před Luongem a poslat tak hosty do vedení 2:3! Asistence: John Klingberg , Jamie Benn.

Průběžný stav střelby:
    FLA – 21
    DAL – 31

56:26
    Jokinen nahodil do pásma,bohužel pro domácí již před půlící čárou – icing.

55:43
    Obrovskou skrumáž jsme teď mohli vidět před brankou Stars, bohužel pro domácí se nikomu nepovedlo dostat puk za Lehtonena!

55:07
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale ze hry mají více domácí.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 21. Barkov (Huberdeau, Jágr), 23. Pirri (Smith, Petrovic) – 27. Seguin (Sharp), 41. Benn (Seguin, Spezza), 57. Seguin (Klingberg, Benn), 60. Benn (Sharp, Seguin)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Campbell, Ekblad, Mitchell, Gudbranson, Kilikov, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Jágr – Pirri, Bjugstad, Smith – Jokinen, Bolland, Trocheck – Howden, MacKenzie, Thorton
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) -Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Benn, Jokipakka – Benn, Seguin, Sharp – Fiddler, Spezza, Ničuškin – Janmark, Eakin, Hemský – Roussel, Faksa, Sceviour

Rozhodčí: Luxmore, Pollock – Shewchyk, Driscoll