Buffalo – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | Boston – Philadelphia 4:5 (po pr.) | Edmonton – Detroit 3:1 (kon.)
Colorado – Carolina 0:1 (po pr.)
Edmonton Oilers
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
Detroit Red Wings
Čtvrtek 22.10.2015, 03:45 • Rexall Place, Edmonton • NHL

Edmonton dokázal před vlastními fanoušky porazit Detroit a připisuje si do tabulky cenné dva body. Vítězný gól vstřelil super talent Connor McDavid. Toto je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost, na přečtenou. (06:14:26)

59:43
    Zakázané uvolnění Edmontonu, Korpikoski se pokusil zakončit přes celé hřiště, ale o pár centimetrů netrefil prázdnou branku!

59:34
    Detroit sice drží kotouč, ale nemůže se dostat do pozice, odkud by se dalo zakončit.

59:16
    Green napřáhl z dobré pozice, ale Talbot jistým zákrokem kryje. Tohle už vypadá pro Olejáře výborně.

58:47

58:45
    Střela od modré prosvištěla jen těsně vedle Talbotovy svatyně.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:48
    Kindlovi utekl kotouč z útočné třetiny, Edmonton si může alespoň na chvíli oddechnout.

56:59
    Střela Nyquista nebyla špatná, ale Talbot udržel kotouč před brankovou čarou.

56:47
    Detroit to zkouší rovnou v šesti!

56:47
    Teddy Purcell si odsedí 2 minuty za podražení.

55:28
    Justin Abdelkader jel zcela sám na brankáře, ale vůbec netrefil braknu! Tahle zahozená příležitost, jenž přišla na zlatém podnose, bude Detroit mrzet.

54:45
    Hosté se nastěhovali do útočné třetiny, tam však chybovali, a tak se z ní sami vyhnali.

53:03
    Edmonton vyhazuje kotouč do středního pásma a zatahuje se do vlastní třetiny. Mírná pasivita by se mu mohla vymstít.

51:30
    Sheahan si hledal cestičku k odraženému kotouči, ale Talbot jej nakonec našel první a zalehl jej.

50:14
    Mrázek drží naděje Detroitu na bodový zisk, nyní zneškodnil střelu z pravého křídla.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 13. Letestu (Jakupov, Schultz), 27. McDavid (Pouliot, Jakupov), 28. Purcell (Korpikoski, Fayne) – 47. Tatar (Nyquist)

Edmonton Oilers: Talbot (Nilsson) – Fayne, Sekera, Schultz, Klefbom, Gryba, Ference – Miller, Nugent-Hopkins, Hall – Jakupov, McDavid, Pouliot – Purcell, Lander, Korpikoski – Slepyšev, Letestu, Klinkhammer
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Ericsson, Kronwall, Green, DeKeyser, Kindl, Quincey – Abdelkader, Zetterberg, Larkin – Nyquist, Sheahan, Tatar – Pulkkinen, Richards, Helm – Ferraro, Gelndening, Miller

Rozhodčí: O'Rourke, Rehman – Barton, Lazarowich