Minnesota – Anaheim 3:0 (kon.) | Montreal – Toronto 5:3 (kon.) | Ottawa – Arizona 1:4 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 3:2 (2:1 po s.n.) | Buffalo – New Jersey 3:4 (kon.) | St. Louis – NY Islanders 2:3 (po pr.)
Nashville – Pittsburgh 1:2 (po pr.) | Dallas – Florida 2:6 (kon.) | Colorado – Columbus 3:4 (kon.)
Chicago – Tampa 1:0 (po pr.) | Vancouver – Detroit 2:3 (po pr.) | San Jose – Carolina 5:2 (kon.)
Winnipeg – Minnesota 5:4 (kon.)
St. Louis Blues
2:3 (0:1, 0:1, 2:0 - 0:1)
New York Islanders
Neděle 25.10.2015, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:54:25)

Trestné minuty: 6:10

Utkání je u konce. Prodloužení bylo opravdu velmi akční, prostor lépe využívali domácí hráči, jenže v zakončení chyběl ten poslední krok. A tak se New York vymanil z tlaku a minutu před koncem nastavení rozhodl o prémiovém bodu pro hosty Michail Grabovskij.

Michail GRABOVSKIJ - 2:3

64:00
    Islanders právě vstřelili branku!
    Domácí po celé prodloužení tlačili, ale z výhry se radují hosté. Nielsen i přes těsnou obranu dokázal bekhendem posunout puk na brankoviště a MICHAIL GRABOVSKIJ pouze nastavil hokejku a puk se doslova došoural za brankovou čáru. Elliott se nestačil přemístit a zápas tak končí. Asistence: Frans Nielsen.

63:26
    Po dlouhém náporu St. Louis se do akce dostali i hosté, Tavaresovo nahození pro jistotu pokryl brankář Elliott.

63:06
    Rozhodnutí měl na holi Steen, jenže to by musel trefit odkrytou branku. Omluvou může být, že přihrávka byla opravdu prudká.

62:50
    Podobně dopadl i Steen po křížném pasu Gomeze.

62:16
    Zprava pálil Pietrangelo, trefil postoj gólmana Greisse.

61:18
    Lehterä našel křížným pasem Bouwmeestera, jeho pohotová střela z plné jízdy skončila mimo.

60:56
    Přes obránce vystřelil Tarasenko, jenže po teči bránícího hráče skončil puk mimo ledovou arénu.

60:01

Statistiky

Střely na branku: 37:19
    Zásahy brankářů: 17:37
    Vyhraná vhazování: 24:28
    Hity: 20:27

Je za námi třetí třetina, ve které jsme viděli velký nápor domácích a ten také přinesl kýžený úspěch. Nejprve snížil nahozením Colton Parayko a v 51. minutě srovnal Alexander Steen povedenou tečí. Je tak před námi pětiminutové prodloužení, hrané tři na tři.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 43. Parayko (Ott), 51. Steen (Parayko, Lehterä) – 17. Okposo (Leddy, Nielsen), 39. Tavares (Kuljomin, Bailey), 64. Grabovskij (Nielsen)

St. Louis Blues: Elliott (Allen) – Pietrangelo, Bouwmmester, Parayko, Gunnarsson, Bortuzzo, Edmundsson – Tarasenko, Lehterä, Steen – Brouwer, Backes (C), Butler – Rattie, Gomez, Jaškin – Reaves, Brodziak, Ott. Trenér: Ken Hitchcock.
    New York Islanders: Greiss (Halák) – Boychuk, Leddy, Hamonic, de Haan, Strait, Hickey – Bailey, Tavares (C), Kuljomin – Okposo, Nielsen, Lee – Bernier, Grabovskij, Nelson – Clutterbuck, Cizikas, Martin. Trenér: Jack Capuano.

Rozhodčí: St. Pierre, Luxmore – Racicot, Shewchyk

Diváci: 19 186