Vsetín – Olomouc 4:1 (kon.) | Opava – Zlín 1:7 (kon.) | Kladno – Chomutov 4:3 (3:2 po s.n.)
Č. Budějovice – Slavia 3:6 (kon.) | Sparta – K. Vary 4:1 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 2:5 (kon.)
Poruba – Havířov 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:6 (kon.) | Třinec – Vítkovice 8:3 (kon.)
HC Motor České Budějovice
3:6 (1:4, 1:0, 1:2)
HC Slavia Praha
Sobota 28.11.2015, 12:30 • Budvar Aréna - II. ledová plocha • Extraliga staršího dorostu • 24. kolo

Hezký zbytek soboty! (14:42:45)

Dnešní zápas rozhodly úvodní minuty, které zápas nasměrovaly jednoznačným směrem. Domácí se snažili skóre dorovnat ale bohužel tahali za kratší konec herního provazu. Tři body tak putují do metropole.

59:50
    Těsně před koncem třetiny se slávisté ocitli v několika nadějných šancích, ale skóre se již nezměnilo.

58:39
    Kernova dělovka nadělala Němcovi nemalé problémy

58:15
    Melovičova nenápadná střela od modré

57:33
    Šmídova střela od modré čáry těsně minula domácí branku.

56:37
    Oddechový čas pro hosty.

56:37
    Zakázané uvolnění hostí.

55:26
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    OLIVER PÁNEK krásně vybruslil a trefil levý horní růžek slávistické branky. Asistence: Miroslav Tejko.

54:44
    Oslabení hrají domácí se všemi mladíky z MD na ledě (Silný, Egert, Škola)

53:55
    Nikým neatakovaný Eric Fiala nedokázal zvednout puk přes ležícího Němce.