Winnipeg – Washington 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Pittsburgh 5:3 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Detroit – Nashville 5:4 (po pr.) | Carolina – Montreal 3:2 (kon.) | St. Louis – Toronto 1:4 (kon.)
Philadelphia – Columbus 1:4 (kon.) | Minnesota – Colorado 3:0 (kon.) | Vancouver – Boston 0:4 (kon.)
San Jose – Tampa 3:4 (kon.) | Carolina – Arizona 5:4 (kon.) | Chicago – Winnipeg 3:1 (kon.)
Ottawa Senators
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 1:0)
New York Islanders
Neděle 06.12.2015, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL
    32 bodů ve 26 zápasech sezony pro Erika Karlssona

Skončilo utkání, ve kterém to dlouho s domácí Ottawou vypadalo špatně. Senátory nakonec spasil v poslední minutě střelec posledních týdnů Mike Hoffman, a v prodloužení pak dokonal obrat nezastavitelný Erik Karlsson, který si dnes upevnil první místo v bodování obránců třemi kanadskými body. S konstatováním, že Sens poráží Islanders 3:2 po prodloužení se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost. (04:01:32)

Ottawa právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelný kolotoč rozjeli Sens v prodloužení a to, co nedokázal o chvíli dříve proměnit Hoffman, se povedlo domácímu kapitánovi. ERIK KARLSSON dostal v přečíslení dvou na jednoho puk od Bobbyho Ryana a zavěsil. Švéd si tak připisuje už třetí bod v dnešním utkání, které sám rozhoduje.
    Asistence: Bobby Ryan.

63:15
    Fantastický Halák okradl o téměř jistý gól Hoffmana!

63:06
    Hickey minul a do útoku jedou Sens.

62:53
    Baileyho rána byla zblokována vysoko nad, vhazovat se bude před Andersonem.

61:50
    Zcela sám na Haláka jel Bobby Ryan, slovenský brankář ale souboj vyhrál!

61:35
    Střelu Pageaua Halák vyráží, Ryan se ale k dorážce nedostal.

60:33
    Rozhodnout mohl Tavares, nedokázal ale zblízka překonat Andersona.

60:25
    Karlssonova přihrávka byla příliš rychlá a končí zakázaným uvolněním.

60:01

60 minut hry je za námi, dnešní zápas ale ještě nekončí. Poté, co Senators dokázali vyrovnat v poslední minutě třetí části na 2:2, uvidíme prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    HOFFMAN - 2:2

Michal Muška

Branky a nahrávky: 49. Stone (Karlsson), 60. Hoffman (Zibanejad, Karlsson), 64. Karlsson (Ryan) – 2. Martin, 48. Bailey (Grabovskij, Lee)

Ottawa Senators: Anderson (Driedger) – Karlsson, Methot – Cowen, Ceci – Borowiecki, Wideman – Hoffman, Turris, Ryan – Stone, Zibanejad, Prince – Lazar, Pageau, Chiasson – Neil, Smith, Dziurzynski. Trenér: Dave Cameron.
    New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Hamonic – De Haan, Boychuk – Hickey, Židlický – Nelson, Tavares, Okposo – Lee, Nielsen, Bailey – Kuljomin, Grabovskij, Strome – Martin, Cizikas, Clutterbuck. Trenér: Jack Capuano.

Rozhodčí: Dwyer, Joannette – MacPherson, Murchison