Buffalo – Anaheim 3:0 (kon.) | New Jersey – Florida 1:5 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 2:0 (kon.)
Toronto – San Jose 4:5 (po pr.) | Montreal – Los Angeles 0:3 (kon.) | St. Louis – Nashville 2:1 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 5:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 4:0 (kon.) | Dallas – Calgary 1:3 (kon.)
Colorado – NY Islanders 2:1 (kon.) | Arizona – Columbus 5:7 (kon.)
Dallas Stars
1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
Calgary Flames
Pátek 18.12.2015, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:11:35)

Calgary Flames: 27

Skvělá prosincová série Calgary pokračuje i na ledě Dallasu! Kanadský tým dnes sehrál další výborný a hlavně vítězný zápas, a to na ledě nejlepšího týmu základní části! Dallas si dnes doslova vylámal zuby na výtečně chytajícím Rämö.

59:42
    Monahan má puk ve středním pásmu, pálí na branku Dallasu, kterou ale netrefuje.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Dallas v útočném pásmu.

58:48
    Trochu se štěstím udrželi nyní domácí puk na svých hokejkách.

58:30
    Hamilton vyhazuje puk ze třetiny.

58:05
    Domácí to zkoušejí bez brankáře, Lehtonen na střídačce, Dallas v šesti!

55:45
    Domácím se čas povážlivě krátí, stále prohrávají o dva góly!

54:27
    Rozhodčí přerušují a vykazují hru do středního pásma, následuje komerční přestávka.

54:02
    Seguin nahazuje puk do útočného pásma.

53:50
    Zásahy Rämö narůstají geometrickou řadou, další zneškodněný pokus soupeře, tentokrát pálil od modré Goligoski.

52:42
    Vhazování ve třetině Calgary, posléze pálí Spezza, jenže puk končí mimo branku soupeře.

51:45

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 13. Oduya (Fiddler) – 16. Monahan (Gaudreau, Russell), 20. Hamilton (Colborne, Stajan), 38. Raymond (Backlund)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Nemeth, Jordie Benn – Jamie Benn, Eakin, Seguin – Ničuškin, Spezza, Sharp – Roussel, Janmark, Hemský – Sceviour, Fiddler, Eaves
    Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Giordano, Brodie, Russell, Hamilton, Engelland, Wideman – Gaudreau, Monahan, Jones – Bennett, Granlund, Hudler – Raymond, Backlund, Jooris – Ferland, Stajan, Colborne

Rozhodčí: L’Ecuyer, Jackson – Racicot, Sericolo

Diváci: 18 410