Toronto – Los Angeles 5:0 (kon.) | New Jersey – Anaheim 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 1:2 (kon.)
Columbus – Philadelphia 3:2 (2:1 po s.n.) | Dallas – Montreal 6:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 3:2 (kon.)
Arizona – NY Islanders 1:0 (kon.) | Colorado – Edmonton 5:1 (kon.) | Florida – Vancouver 5:4 (2:1 po s.n.)
Boston – New Jersey 2:1 (1:0 po s.n.) | Tampa – Ottawa 5:2 (kon.)
New Jersey Devils
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Anaheim Ducks
Neděle 20.12.2015, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Z mé strany to bude vše, děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc! Či dobré ráno... (03:32:28)

3. Frederik Andersen (ANA) 22 zák., 1 gól, 95,5%

Zápas je u konce, New Jersey prohrává podruhé za sebou na domácím ledě. Tentokráte si z Prudential Center veze dva body za výhru Anaheim!

Ten se do vedení dostal v osmé minutě díky brance Chrise Stewarta. Na konci první třetině přidal druhý gól Ryan Kesler, domácí stihli pouze snížit v 56. minutě zásluhou Mike Cammalleriho. Kačeři tak vyhráli na ledě Devils 2:1.

Střely: 22:18 (7:8, 10:5, 5:5)

59:46
    John Moore napřáhl na modré, ale Silfverberg tento pokus dokázal zblokovat!

59:33
    A opět, tentokráte to zařídil kapitán Ryan Getzlaf. Domácím se ale nedaří vytvořit nějakou příležitost.

59:15
    Další pokus o výhoz do prázdné obstaral Cam Fowler, následuje další zakázané uvolnění.

59:04
    Sami Vatanen při výhozu trefil s přispěním mantinelu ochrannou síť, následuje tedy další vhazování v útočném pásmu New Jersey Devils.

59:00
    Henrique a Getzlaf se pošťuchovali, sudí je tak ještě museli uklidnit. Už se ale bude hrát.

59:00
    Ďáblové na led posílají hned pět útočníků a jediného obránce Johna Moorea!

59:00
    Oddechový čas pro domácí.

59:00
    Hampus Lindholm vyhodil z obranného pásma puk těsně vedle prázdné branky! Je z toho tedy jen zakázané uvolnění Ducks.

58:40
    Keith Kinkaid míří z branky, Devils to zkusí v šesti!

58:09
    A nyní se do defenzivní činnosti dobře zapojil i kapitán ryan Getzlaf, který rovněž vyhodil puk do středního pásma.

57:33
    Devils aktivně napadají a značně tak komplikují rozehrávku Fowlerovi s Bieksou. Ti to ovšem nakonec dokázali a vyhodili puk do bezpečí.

57:00
    Buly ale vyhrál Anaheim, nicméně Silfverberg místo útočení pouze odevzdal puk soupeři.

56:49
    Ihned po vhazování zahráli Kačeři na zakázané uvolnění, díky čemuž se bude vhazovat v útočném pásmu New Jersey.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 56. Cammalleri (Stempniak, Severson) – 8. Stewart (Bieksa), 20. Kesler (Perry)

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Greene "C", Larsson, Moore, Severson, Gelinas, Schlemko – Cammalleri, Henrique, Stempniak – Ruutu, Zajac "A", Palmieri – Eliáš "A", Kalinin, Kennedy – Tlustý, Josefson, Gionta
    Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Fowler, Bieksa, Lindholm, Manson, Holzer, Vatanen – Maroon, Getzlaf "C", Perry "A" – Hagelin, Kesler "A", Cogliano – Silfverberg, Sekáč, Rakell – Horcoff, Santorelli, Stewart

Rozhodčí: O'Rourke, Pochmara – Murphy, Pancich

Diváci: 16 514