Toronto – Los Angeles 5:0 (kon.) | New Jersey – Anaheim 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 1:2 (kon.)
Columbus – Philadelphia 3:2 (2:1 po s.n.) | Dallas – Montreal 6:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 3:2 (kon.)
Arizona – NY Islanders 1:0 (kon.) | Colorado – Edmonton 5:1 (kon.) | Florida – Vancouver 5:4 (2:1 po s.n.)
Boston – New Jersey 2:1 (1:0 po s.n.) | Tampa – Ottawa 5:2 (kon.)
Dallas Stars
6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
Montreal Canadiens
Neděle 20.12.2015, 01:15 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:02:00)

Trestné minuty: 12:16

Zápas je u konce a body zůstávají v Dallasu, který dnes předvedl skvělý útočný hokej. I ve třetí třetině měli domácí pekelně rychlý nástup a hned v první minutě se zblízka trefil Jamie Benn. Ve 45. minutě sice snížil ze sóla Byron, poslední slovo si ale vzali domácí, když za patnáct vteřin po snižující trefě udeřil Eaves. Dallas tak vyhrál jasně 6:2 a potvrdil svou pozici na čele Centrální divize.

59:42
    Fanoušci povstali a hlasitě aplaudují svým oblíbencům, Ti si to zaslouží, dnes předvedli parádní výkon.

59:09
    Spezza uklidňuje situaci, drží puk na holi a hledá spoluhráče.

58:19
    Janmark dojel vyhozený puk a byl u zrou akce, kterou po vyšachování hostující obrany zakončoval Seguin, Z dobré pozice přestřelil.

57:18
    Dallas je v plném počtu.

57:14
    Carr se dostal do sóla a mohl snížit, jenže Niemi jeho bekhendový blafák vystihl a vytlačil puk ze svého brankoviště.

56:58
    Domácí se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

56:10
    Teď už jsou ale hosté v náporu. Zleva střílel zápěstím Galchenyuk a Niemi vyrazil puk takovým způsobem, že ten se vykutálel těsně vedle jeho tyčky.

55:48
    Dallas zatím zvládá oslabení na jedničku, hra probíhá v pásmu Montrealu.

55:18
    Přesilovka pro Montreal. Za vysokou hůl byl vyloučen Mattias Janmark.

55:11
    Hemský nahazoval z rohu kluziště na brankoviště, tam si celou situaci pohlídali obránci Montrealu.

54:40
    Jokipakkova střela byla sražena.

54:24
    Puk je opět mimo led, nyní jej vyhodil hostující Beaulieu. Bylo to ale s tečí, takže vylučovat se nebude.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 2. Spezza (Hemský), 22. Ja. Benn, 24. Sharp (Seguin, Spezza), 34. Seguin (Goligoski, Ja. Benn), 41. Ja. Benn (Sharp, Spezza), 45. Eaves (Fiddler) – 32. Carr (Fleischmann, Subban), 45. Byron (Flynn)

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Klingberg, Goligoski, Demers, Oduya, Jo. Benn, Jokipakka – Sharp, Seguin, Ja. Benn (C) – Hemský, Spezza, Janmark – Ničuškin, Eakin, Roussel – Eaves, Fiddler, Sceviour. Trenér: Lindy Ruff.
    Montreal Canadiens: Condon (45. Tokarski) – Subban, Beaulieu, Petry, Jemelin, Gilbert, Markov – Galchenyuk, Plekanec, Pacioretty (C) – Weise, Desharnais, Fleischmann – Byron, Eller, McCarron – Flynn, Mitchell, Carr. Trenér: Michel Therrien.

Rozhodčí: L'Ecuyer, Charron – Cameron, Racicot

Diváci: 18 532