Toronto – Los Angeles 5:0 (kon.) | New Jersey – Anaheim 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 1:2 (kon.)
Columbus – Philadelphia 3:2 (2:1 po s.n.) | Dallas – Montreal 6:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 3:2 (kon.)
Arizona – NY Islanders 1:0 (kon.) | Colorado – Edmonton 5:1 (kon.) | Florida – Vancouver 5:4 (2:1 po s.n.)
Boston – New Jersey 2:1 (1:0 po s.n.) | Tampa – Ottawa 5:2 (kon.)
Nashville Predators
3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
Minnesota Wild
Neděle 20.12.2015, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

„Během 82 zápasů nejste schopni kontrolovat každou hru,“ prohlásil po zápase Devan Dubnyk a hlavní trenér Mike Yeo dodal: „Začátek byl těžký. První třetina nebyla vůbec o nás. Házíme to za hlavu a soustředíme se na další zápas.“ (04:51:48)

1. Mike Ribeiro (NSH) 1+1
    2. Shea Weber (NSH) 0+2
    3. Jason Zucker (MIN) 1+0
    Minnesota Wild prohrála na ledě Nashvillu Predators těsně 3:2 a v úterý v noci přivítá na svém ledě Dallas Stars.

Minnesota Wild dokázala zápas ve třetí třetině zdramatizovat poté, co v čase 48:35 vyhrál v pravém kruhu vhazování Mikko Koivu a přihrál Jasonovi Zuckerovi, který z prostoru mezi kruhy pro vhazování zamířil přesně k pravé tyči. Wild poté mohli vyrovnat, jenže Zach Parise nedokázal v blízkosti pravé tyče uklidit puk do prázdné brány poté, co mu v rozhodující chvíli sjel z čepele hole. Zbytek zápasu už patřil Nashvillu Predators, který mohl své jednobrankové vedení několikrát pojistit. Největší šanci měl necelé tři minuty před koncem po přečíslení dva na jednoho James Neal, který z blízkosti diagonální střelou orazítkoval vzdálenější levou tyč. Minnesota to ještě zkusila bez brankáře, vyrovnat se ji ale nepodařilo. Konečný výsledek. Nashville Predators 3 Minnesota Wild 2.

59:43
    Matt Dumba vypálil od modré čáry, jeho střela ale byla zablokována.

59:18
    Jason Zucker vypálil z levého křídla a Pekka Rinne jeho střelu vyrazil mimo.

58:52
    Nashville Predators nepouští Wild do své obranné třetiny a vyhazuje puk do středního pásma.

58:26
    Devan Dubnyk už je na střídačce a Minnesota Wild to zkouší v šesti proti čtyřem.

58:01
    Do konce zápasu zbývají necelé dvě minuty a Minnesota Wild to za chvíli určitě zkusí bez brankáře.

57:02
    Nashville Predators se dostal do přečíslení dva na jednoho a James Neal se snažil na pravém křídle zamířit v blízkosti brány po přihrávce svého spoluhráče z levé strany přesně ke vzdálenější levé tyči, jeho střela ale orazítkovala tyč!

56:43
    Minnesotě Wild se krátí čas na vyrovnání, šance tu ale stále ještě je.

55:51
    Nashville Predators dokázal udržet útočné pásmo a Barret Jackman mířil z levého křídla přesně do horního rohu brány, Devan Dubnyk ale předvedl skvělý zákrok a pravým ramenem jeho střelu vyrazil mimo!

55:38
    James Neal napřáhl z pravého kruhu pro vhazování ke střele, kterou Devan Dubnyk podržel a po přerušení hry se bude vhazovat po jeho pravici.

54:44
    Jason Pominville číhal u levé tyče a snažil se dostat k dorážce, jenže puk k němu nakonec nedoputoval.

54:33
    Ryan Suter napřáhl mezi kruhy pro vhazování ke střele, ze slibné pozici ale zamířil pouze do hrudi Pekka Rinneho.

54:10
    Nashville Predators si vytvořil velký tlak a Roman Josi mohl rozhodnout dnešní utkání po vybruslení z pravého křídla před bránu, Devan Dubnyk ale dokázal jeho střelu z blízkosti u své levé tyče vyrazit!

53:10
    Craig Smith napřáhl mezi kruhy pro vhazování ke tvrdé střele, kterou Devan Dubnyk dokázal vyrazit mimo.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. Forsberg (Weber, Ribeiro), 15. Ribeiro (Weber, Josi), 29. Neal (Jackman, Arvidsson) – 29. Parise (Scandella, Granlund), 49. Zucker (Koivu)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Jackman, Jones, Ekholm, Ellis, Josi (A), Weber (C) – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Jarnkrok, Neal (A) – Arvidsson, Sissons, Hodgson – Nystrom, Gaustad, Salomaki. Hlavní trenér: Peter Laviolette.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Prosser, Dumba, Brodin, Scandella, Suter (A), Spurgeon – Parise (A), Granlund, Pominville – Vanek, Koivu (C), Zucker – Niederreiter, Coyle, Fontaine – Porter, Stoll, Carter. Hlavní trenér: Mike Yeo.

Rozhodčí: Steve Kozari, Mark Lemelin – Darren Gibbs, Brian Mach