Morava U16
5:2 (1:0, 0:2, 4:0)
Čechy U16
Úterý 05.01.2016, 17:00 • Zimní stadión za Lužánkami • Hokejové hry

Skončilo nám utkání mezi výběrem Moravy a výběrem Čech, ve kterém výběr hráčů z Moravy porazil svého soupeře 5:2.
    Do třetí třetiny vstoupil tým Čech s vedením 2:1, ale dvě chyby v obraně Čech zapříčinily změnu skóre na 3:2. Tři a půl minuty před koncem utkání ujel obráncům Tomáš Dajčar a bekhendem překonal Altrichtera. V čase 5852 trefil prázdnou branku Dobiáš a uzavřel skóre na 5:2. (20:08:07)

59:43
    Moravané bojují v útočném pásmu.

59:31
    Ofsajd týmu z Čech, Morava toto vedení již udrží.

58:52
    Tým Morava U16 právě vstřelil branku!
    VOJTĚCH DOBIÁŠ vybojoval puk a v samostatném úniku na prázdnou branku zakončil přesně. Bez asistence.

58:14
    Nebezpečnou střelu z pravého kruhu Dvořák kryje a přerušuje hru.

58:11
    Čechy bez gólmana.

58:06
    Vyloučení v týmu Morava U16 (Sedlák - 2 min., hákování).

58:06
    Oddechový čas pro výběr Čech.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí periody! Podaří se výběru Čech vyrovnat?

57:34
    Hokejisté Čech si vytvářejí tlak, ale Morava odolává.

56:28
    Morava jde do dvoubrankového vedení! Parádní přihrávku do jízdy obdržel TOMÁŠ DAJČAR a bekhendovou kličkou překonal Altrichtera! Asistence: Vojtěch Střondala.

56:15
    Morava v plném počtu.

55:42
    Útočnou akci Čech kazí pomezní sudí, který odpískal ofsajd.

55:20
    Pokorný prošel až před Dvořáka, ale minul jeho branku!

54:48
    Blümel dostal pěknou přihrávku na levý kruh, ale přestřelil branku Dvořáka.

54:14
    Vyloučení v týmu Morava U16 (Kowalczyk - 2 min., držení).

53:50
    Hra před Dvořákem, kde kombinují hokejisté Moravy a uklidňují hru.

53:35
    Ačkoli to vypadalo, že to hráč Moravy stihl, tak zřejmě ne, odpískán ofsajd.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 7. Sedlák, 42. Svoboda (Dobiáš, Střondala), 46. Lašák (Kadlic), 57. Dajčar (Střondala), 59. Dobiáš – 25. Seemann (Matiášek), 38. Blümel (Kropáček, Seemann)

Morava U16: Dostál (29. Dvořák) – Djčar, Zábranský, Janošek, Kowalczyk, Adámek, Malík – Gajarský, Sedlák"C", Kvasnica – Svoboda, Střonalda, Dobiáš – Kadlic, Dufek, Lašák

Trenér: Darek Stránský

Čechy U16: Haas (29. Altrichter) – Klejna, Bernáth, Charvát, Bálik, Procházka, Seemann – Blümel, Arnošt "C" Kropáček – Matiášek, Pokorný, Šedivý – Bláha, Lauko, Koblížek.

Trenér: Petr Haken

Rozhodčí: Hribik, Kika – Měkýš, Otáhal