Mladá Boleslav – Hr. Králové 7:0 (kon.) | Znojmo – Olomouc 2:4 (kon.) | Brno – Zlín 0:1 (kon.)
Ostrava – Frýdek-Místek 3:3 (kon.)
1. SC Znojmo FK
2:4 (1:2)
SK Sigma Olomouc
Středa 13.01.2016, 11:00 • UMT Andrův stadion • Tipsport liga • Skupina D

Měli jsme možnost sledovat zajímavé utkání, ve kterém oba poločasy vyhrála Sigma 2:1 a s 6 body je tak před posledním zápasem proti Frýdku-Místku velmi blízko k postupu do Final four zimní Tipsport ligy. (12:37:15)

90

87
    Tlak ze strany Znojma nepřichází a Olomouc si tak dnes připíše další tři body do tabulky skupiny D.

84
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Svou druhou brankou v zápase nejspíš rozhoduje po Plškově ulici TOMÁŠ MALEC.

78
    Sigma ctí pravidlo nejlepší obrana je útok a soupeři, který by rád vyrovnal, míč moc nepučuje.

76
    Stehlík brankou ožil a už se řítil do další šance, tentokrát ho však zastavil praporek pomezního rozhodčího.

74
    Aktivní Jakub Yunis by si rád vystřílel šanci v olomouckém A týmu, jeho několikatý střelecký pokus ale skončil těsně mimo.

71
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Znojmo dramatizuje koncovku utkání a 20 minut před koncem dává kontaktní gól. Autorem branky je po pohledné akci JINDŘICH STEHLÍK, pro kterého je to první trefa za Znojmo.

69
    Druhý poločas patří Olomouci. Houska se okamžitě po svém příchodu ihned zapojil a zakončoval pohlednou akci dvojice Yunis-Petr kousek mimo.

67
    Houska se na poslední čtvrtinu hry vrací na hrací plochu.

64
    Přestože Sigma dnes už rozehrála 10 rohových kopů, tak ani jeden z nich ke gólu nevedl. Na tuto herní činnost by se pravděpodobně hráči v modrém měli v probíhající přípravě zaměřit.

60
    Čtvrtou gólovou radost Olomouce zkazilo ofsajdové postavení Jana Rajnocha, kterého si všiml postranní rozhodčí.

56
    Hála vysunul TOMÁŠE MALCE, který vyhrál souboj a nedal Konvalinovi v bráně Znojma šanci.

52
    Štěpán Kolařík vypálil a Buchta, jeden ze dvou mužů, kdo zůstal na hřišti o poločasové pauze, musel vyrazit na roh.

50
    Po prostřídání téměř obou kompletních jedenáctek jsou první minuty druhé půle spíše oťukávání.