Florida – Edmonton 2:4 (kon.) | St. Louis – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Winnipeg – Colorado 1:2 (kon.)
Arizona – Buffalo 1:2 (kon.) | San Jose – Ottawa 3:4 (0:1 po s.n.)

Československá stopa v utkání

Tomáš Hertl (SJS) (1 + 0, 5 střel, čas na ledě 18:53)
    Milan Michálek (OTT) (0 + 0, 1 střela, čas na ledě 19:20)

Dnešní utkání sledovalo 16 619 diváků.

Máme za sebou pohledné utkání, ve kterém jsme mohli sledovat spoustu branek a také napětí. Hra se přelévala ze strany na stranu, stejně jako vývoj zápasu a jeho skóre. Za české hokejisty se také dnes prosadil Tomáš Hertl, ale jeho celek si z dnešního střetnutí s Ottawou odnese pouze body za prohru v samostatných nájezdech. Domácí sice měli slibně našlápnuto k výhře v základní hrací době, ale nakonec inkasovali z trestného střílení. V nájezdech pak rozhodl hostující Mika Zibanejad. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezké úterý.

Mika ZIBANEJAD - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Ottawa Senators.
    Autorem vítězné branky je MIKA ZIBANEJAD.

Samostatné nájezdy začínají.

Nene, ani prodloužení dnes nerozhodne. A tak si San Jose vyzkouší proti Ottawě samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:08
    Ohlášena poslední minuta prodloužení. Burns po své střele orazítkoval jen mantinel za brankou.

63:40
    Thornton a Burns si vyměnili kotouč před brankou. Poté pálil Joe Pavelski, ale těsně minul pravou tyčku, ke které mířil.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 25. Hertl (Thornton, Burns), 43. Couture (Ward, Vlasic), 48. Nieto (Donskoi, Tierney) – 12. McCormick (Ceci, Neil), 25. Ryan (Zibanejad, Karlsson), 55. Smith (TS), rozh. náj. Zibanejad