Mountfield HK – Třinec 8:0 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
BK Havlíčkův Brod
Čtvrtek 28.01.2016, 17:00 • Budvar aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina D

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek večera. (19:06:03)

Vedení už od první třetiny si domácí nenechali vzít. Ve třetí třetině své vítězství potvrdili dalšími dvěma góly. Prvním byla využita přesilovka a gól dal Ondřej Vaculík. Druhá střela od Michala Silného. Motor tedy vyhrává 4:1 a pouze upevňuje své 1.místo v tabulce extraligy mladšího dorostu.

59:49
    Vhazování před Svobodou.

59:15
    Houdek (CEB) – 2 minuty – podražení – 4/5

58:30
    Havlíčkobrodští se stále snaží vymyslet nějakou akci, ale vítězství Motoru už asi nezmění