Bournemouth – Arsenal 0:2 (kon.) | Chelsea – Manchester Utd. 1:1 (kon.)
Chelsea FC
1:1 (0:0)
Manchester United
Neděle 07.02.2016, 17:00 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League • 25. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (19:07:06)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 10:10. Rohy: 9:11. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:9.

Utkání sledovalo 41 434 diváků.

Je za námi velice akční zápas, který ale svého vítěze nepoznal. Blízko byli hosté z Manchesteru, kteří se dostali do vedení v 61. minutě, když se parádně trefil Jesse Lingard, jenže v první minutě nastaveného času srovnal dnes velmi aktivní Diego Costa. Ten mohl dokonce rozhodnout o výhře Chelsea, jenže v poslední minutě mu prudkou střelu vyrazil De Gea. Zápas tak skončil 1:1 a po tomto výsledku je Chelsea na 13. místě s 30 body, zatímco Manchesteru United patří páté místo s 41 body.

90+6

90+6
    Z něj nic nebylo, hosté míč dostali ze svého vápna.

90+6
    Vítězný gól měl na kopačce Costa, kličkou se zbavil obránce, jenže jeho následnou tvrdou ránu vyrazil pozorný De Gea. Ještě jeden roh pro Chelsea.

90+5
    Poslední střídání hostů, Juan Mata zamířil na lavičku, z té vstal Ander Herrera.

90+4
    Na druhé straně pálil Rooney, jeho rána přelétla břevno.

90+4
    Willian nakonec poslal pozdrav na De Geovu branku, ten si s touto nepříliš prudkou záležitostí poradil.

90+3
    Přímý kop pro domácí, Willian si už na levé straně chystá míč.

90+2
    Chelsea pokračuje v náporu a probudilo se i publikum.
    90+1. Diego COSTA - 1:1

90+1
    Chelsea právě vstřelila branku!
    A je srovnáno! Hosté trestuhodně zapomněli na DIEGA COSTU, ten si naběhl za obranu, vyhnul se ofsajdové linii, udělal kličku De Geovi a zakončil do odkryté branky.

90
    Rozhodčí nastaví šest minut.

89
    Poslal dobrý centr na zadní tyč, kde se nad Rooneyho s Blindem vznesl Costa, jenže hlavičkoval těsně nad!

89
    Po faulu na Hazarda tu je přímý kop z pravé strany. U míče je nachystaný Willian.

88
    Mikel si hledá centru vpřed, jde to ale velmi pomalu, obrana Manchesteru je dobře zformovaná.

87
    Je to tady, odstoupil střelec jediné branky, Jesse Lingard, do hry se dostal Memphis Depay.