Lille – Rennes 1:1 (kon.) | Bordeaux – Saint-Étienne 1:4 (kon.) | Marseille – PSG 1:2 (kon.)
Lille OSC
1:1 (1:0)
Stade Rennes
Neděle 07.02.2016, 14:00 • Stade Pierre-Mauroy (Villeneuve d'Ascq) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 25. kolo

Je za námi konec zajímavého zápasu, který nemá vítěze!
    Domácí byli po celou dobu zápasu lepším týmem a v závěru první půle se dostali do vedení zásluhou Édera. I druhý poločas byl ve znamení dominance domácího celku. Zlom zápasu přišel v 71. minutě, kdy dostal druhou žlutou kartu Boufal a poroučel se ze hřiště. Hosté se poté dostávali více do šancí, které přinesly ovoce v podobě vybojované penalty. Pokutový kop s přehledem proměnil Dembele a vyrovnal na konečných 1:1! (15:59:03)

90+3
    90+3. Velká šance domácích nekončí brankou!

90+3
    Domácí i v deseti dokázali ohrozit branku svého soupeře!
    Krásnou přihrávku do běhu dostal Bautheac, který tvrdou střelou prověřil Costilu! Hostující brankář se musel hodně natahovat, aby zabránil inkasování golu.

90+2
    Míč mají na svých kopačkách hostě. Ti zatím nevědí, kudy se dostat přes obranný blok domácího Lille.

90+1
    Hlavní sudí nastavuje tři minuty navíc!
    Mezitím na hrací ploše míč často mění svého majitele a vypadá to, že zápas bude dohráván na středu hřiště.

90
    Je za námi devadesát minut zápasu. Uvidíme, kolik hlavní sudí Hamel nastaví nad rámec řádné hrací doby.
    88. Ousmane DEMBÈLÉ - 1:1

88
    Rennes právě vstřelilo branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil OUSMANE DEMBELE, který poslal Enyeamu na druhou stranu branky a bez problémů proměňuje pokutový kop!

87
    Žlutou kartu dostává Adama Soumaoro (Lille OSC).

86
    Byla nařízena penalta!
    Soumaoro v pokutovém území poslal k zemi ostrým skluzem Ntepa a rozhodčí Hamel po pár vteřinách váhání nařizuje pokutový kop!

85
    Žlutou kartu dostává Mehdi Zeffane (Stade Rennais FC).

84
    Domácí hráči to v deseti hrají zkušeně a nedovolují svému soupeři dostat se do nějakého nebezpečného útoku.

83
    Vincent Enyeama šel nyní neohroženě do souboje s protivníkem a poté zůstal ležet na trávníku. Po krátkém ošetření se ale pokračuje.

81
    Je před námi posledních deset minutek a vzhledem k tomu, že domácí vedou o jednu branku a navíc hrají bez vyloučeného Boufala, tak to bude ještě hodně zajímavé.

79
    Nyní ne. Domácí se s vypětím všech sil ubránili, jsou u míče a pochopitelně nikam nepospíchají.

78
    Rohový kop pro hosty. Dočkáme se vyrovnávací branky?

77
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Kamil Grosicki, přichází Jeremie Boga.

75
    Žlutou kartu dostává Cheikh M'Bengue (Stade Rennais FC).

Filip Branšovský

Branky: 42. Éder (Boufal) – 88. Dembèlé

Karty:   66. Boufal (LIL), 87. Soumaoro (LIL) – 18. Danzé (REN), 23. Mendes (REN), 75. M'Bengue (REN), 85. Zeffane (REN)   71. Boufal (LIL)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 11:8. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:12.
    Lille OSC: Enyeama – Corchia, Civelli, Soumaoro, Sidibé – Mavuba, Amadou, Obbadi – Boufal, Éder (46. Benzia), Bauthéac.
    Náhradníci: Elana – Koné, Benzia, Rony Lopes, Amalfitano, Balmont, Sunzu.

Stade Rennes: Costil – Danzé (58. Zeffane), Armand, Mexer (46. Sio), M'Bengue – Fernandes, Mendes, André, Grosicki (77. Boga) – Ntep, Dembèlé.
    Náhradníci: Diallo – Boga, Sio, Quintero, Diagné, Moreira, Zeffane.

Rozhodčí: Hamel – Jeanne, Mouysset – Léonard