Hellas Verona – Inter 3:3 (kon.) | Neapol – Carpi FC 1:0 (kon.) | Turín – Chievo 1:2 (kon.)
Frosinone – Juventus 0:2 (kon.) | Sassuolo – Palermo 2:2 (kon.) | AC Milán – Udinese 1:1 (kon.)
Atalanta BC – Empoli 0:0 (kon.) | AS Řím – Sampdoria 2:1 (kon.)
Turín FC
1:2 (1:1)
Chievo Verona
Neděle 07.02.2016, 15:00Italská Serie A • 24. kolo
    Parádní choreo domácích fandů.

Tak je to za námi, Chievo ve druhé půli přidalo jednu branku, když se trefil v 72. minutě z penalty Valter Birsa. Žádnou další pořádnou šanci už zápas nepřinesl a Chievo si tak odváží cenné tři body, díky nimž vystřídá svého soupeře na 11 místě tabulky. (17:00:25)

90+4

90+4
    Domácí teď stáli napáskováni snad v šesti lidech na hranici vápna, ale ofsajd zastavil pravděpodobně poslední jejich akci.

90+3
    Immobile se dostal ke střele z levé strany, z poměrně ostrého úhlu. Nezamířil přesně a bránu vysoko přestřelil.

90+2
    Žlutou kartu dostává Antonio Floro Flores (Chievo Verona).

90+2
    Čas se domácímu týmu povážlivě krátí a ten je stále neschopný nějak se usadit na polovině Chieva. Začíná to pomaličku vypadat, že hosté si dnes odvezou všechny body.

90
    Nad rámec druhé půle jsou nastaveny 4 minuty, Turínští tedy ještě mají dost času na eventuální srovnání skóre.

88
    Ani z jedné šance pro Veronu nic nevzešlo, hra se teď odehrává především ve středu pole. Odtamtud také letěl dlouhý pas pro Floro Florese, který si míč skvěle pokryl, ovšem následně nešikovně ukopl do zámezí.

86
    Turín se bude muset bránit po dvou faulech. Nejprve se provinil Glik v souboji s Inglesem, následně fauloval Gazzi Floro Florese. Druhý jmenovaný domácí hráč za to také vyfasoval žlutý trest.

84
    Immobile si počínal nedovoleně v souboji se Spollim, Chievo tak dostane balon a má možnost ušetřit trošku času.

83
    Glik fauloval na pravé straně Inglese, ale z následného přímého kopu nezapršelo. Naopak Býci se derou vpřed, a aby také ne, když stále prohrávají a zbývá už jen necelých 10 minut.

81
    Maxi López se jen těsně nedostal k míči po dlouhé nahrávce ze středu. Domácí forvard ale moc šancí neměl, byl tísněn dvěma hráči Chieva.

80
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Filippo Costa.

78
    Kolmice Maksimoviće za obranu sice nalezla přesně kopačky Immobileho, ten ale stál v ofsajdu. Domácí tak na eventuální srovnání skóre musí pořád čekat.

77
    Danilo Avelar rozehrál na levé straně aut na Maxiho, který se otáčel kolem svého strážce a už si to chtěl namířit k Seculinovi, když balon odjel do zámezí. Sudí navíc jako posledního hráče, který se dotkl míče, viděl právě domácího forvarda a tak hraje Chievo.

76
    Alexander Farnerud vybojoval přímý kop z levé strany, dost blízko vápna. Ani z této šance ale Turín na kýžené srovnání nedosáhl.

75
    Další roh Turína rozehrál Maxi López, ale neuspěl. Veronští opět obstáli a uklidili balon ven z vápna.

74
    Domácí se hned pokusili o srovnání, ale s rohovým kopem nepochodili. Obrana Chieva balon odehrála daleko pryč.