Salzburg – AS Řím 0:4 (kon.) | Příbram – CSKA Moskva 2:2 (5:4 po pen.) | Midtjylland – Atlético 4:4 (5:4 po pen.)
Celtic – Valencia 1:1 (3:4 po pen.) | Elfsborg – Real Madrid 1:3 (kon.)
po penal. (5:4)
FK Příbram
2:2 (1:0)
CSKA Moskva
Středa 10.02.2016, 17:00 • Na Litavce, Příbram (CZE) • UEFA Youth League • Play-off

Fotbalisté 1.FK Příbrami oslavují postup do další fáze UEFA Youth League poté, co na domácím stadionu Na Litavce po penaltovém rozstřelu vyřadili CSKA Moskva. O osudu penalt rozhodla pátá série, ve které selhal Jusupov a na domácí straně následný tlak v pohodě ustál Jiří Januška. Konečný výsledek. 1. FK Příbram 2 CSKA Moskva 2, 5:4 po penaltách! (19:11:58)
    Záložník Jiří Januška oslavující společně se spoluhráči postup.

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým 1.FK Příbram.

Autorem vítězné branky je JIŘÍ JANUŠKA.
    Jiří JANUŠKA

5. série
    5:4
    Jiří Januška proměňuje penaltu a fotbalisté 1.FK Příbrami oslavují po dramatickém závěru postup do další fáze!

5. série
    4:4
    Jusupov v páté sérii selhává a 1.FK Příbram je hodně blízko k postupu do další fáze UEFA Youth League!

4. série
    4:4
    Šrain proměňuje.

4. série
    3:4
    Chosonov proměňuje.

Jsou za námi tři série a všichni střelci zatím byli úspěšní!

Střílení penalt začíná.
    Hráči obou týmů už se pomalu chystají na penaltový rozstřel.

CSKA Moskva skvěle vstoupilo do druhého poločasu a během úvodních patnácti minut dokázalo zápas otočit, když se prosadili Konstantin Kučajev a Astemir Gordjušenko. Ruský klub poté mířil za postupem, jenže dvacet minut před koncem fauloval Alibekov v pokutovém území Hlavatého a za svůj zákrok navíc uviděl přímo červenou kartu. Následnou penaltu bezpečně proměnil Jiří Januška a poslal zápas do penaltového rozstřelu. Skóre po 90 minutách. 1.FK Příbram 2 CSKA Moskva 2.

Tomáš Reiner

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 13. Chaluš, 71. Januška (pen.), rozh. pen. Januška – 46. Kučajev, 56. Gordjušenko

Karty:   20. Růžek (PRI), 22. Laňka (PRI), 43. Šrain (PRI), 81. Květ (PRI) – 29. Anisimov (CSK), 52. Alibekov (CSK)   69. Alibekov (CSK)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 18:21.
    FK Příbram: Jedlička – Makoš, Chaluš, Holý (C), Růžek – Květ – Hlavatý, Januška – Šrain, Ayong, Laňka.
    Náhradníci: Šedivý, Břížďala, Bouček, Červeňák, Matoušek, Bělohlávek, Rataj. Trenér: Petr Janota (CZE).

CSKA Moskva: Pomazun – Něplujev (86. Jusupov), Leonov, Alibekov (C), Puchov – Gordjušenko, Anisimov (46. Ferapontov), Kučajev – Chosonov, Žamaletdinov, Čalov.
    Náhradníci: Ovčinnikov, Kyrnac, Stanisavlevič, Olejnikov. Trenér: Aleksandr Grišin (RUS).

Rozhodčí: Ivajlo Stojanov (BUL). Asistenti: Ivo Kolev (BUL) , Georgi Dojnov (BUL). Čtvrtý rozhodčí: Vojtěch Severýn (CZE)