Slovan Bratislava U21 – Senica 0:4 (kon.) | Karviná – Hlučín 5:0 (kon.) | Spiš. N. Ves – B. Bystrica 0:6 (kon.)
Kroměříž – Opava 0:2 (kon.) | Sokolov – Tachov 7:1 (kon.) | Chrudim – Hr. Králové 1:1 (kon.)
Olomouc B – Skalica 0:0 (kon.) | Vlašim – Táborsko 1:1 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 3:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Aalborg 3:3 (kon.) | Třinec – Vítkovice 6:0 (kon.) | Olimpija Lublaň – Žilina 0:2 (kon.)
MFK Karviná
5:0 (3:0)
FC Hlučín
Sobota 13.02.2016, 10:30Přípravný zápas

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásné prožití dnešního dne. Nashledanou. (12:17:09)

Domácí fotbalisté jasně opanovali dnešní přípravný duel s Hlučínem a díky pěti gólům se radují z jasného vítězství.

90

90
    Karviná právě vstřelila branku!
    Domácí jakoby zavzpomínali na slavný hit "Pátá" a se závěrem utkání se ještě jednou prosazují! FILIP PANÁK je autorem posledního gólu tohoto utkání, souběžně s jeho akcí hlavní sudí také ukončuje tento duel!

85
    Přípravné utkání mezi Karvinou a Hlučínem se pomalu chýlí ke svému konci. Domácí mající velkou střeleckou převahu vedou o čtyři branky a o vítězi tohoto střetnutí je tak již dávno rozhodnuto.

64
    Gólové hody pokračují i ve druhé půli a opět v tom mají prsty domácí hráči! Slovenský útočník LUBOMÍR URGELA je v pořadí již čtvrtým hráčem Karviné, který se dnes zapisuje do střelecké listiny a s nadějemi Hlučína na přijatelný výsledek to již nevypadá příliš dobře!

46

Skončil první poločas přípravného duelu mezi Karvinou a Hlučínem a vše se zdá být jasné. Dlouho se hrálo bez branek, jenže domácím náramně vyšla závěrečná desetiminutovka, ve které se hned třikrát prosadili.

45

45
    Tak ještě jednou se míč třepotá v hostující brance v průběhu první půle! JAN MORAVEC je autorem třetího gólu Karviné a ta má tak rázně nakročeno k výhře v dnešním duelu!

42
    Fotbalisté karvinského MFK se krátce před poločasovou přestávkou ještě jednou prosazují, když se přesně trefuje LUKÁŠ DUDA, domácí tak vedu již o dvě branky!

36
    Domácí se dostávají do vedení! Devatenáctiletý záložník Karviné ERIK PUCHEL otevírá skóre dnešního utkání!

33
    Poprvé v utkání se osmělili také hosté z Hlučína, Pindroch si ale připsal úspěšný zákrok proti střele jednoho z protihráčů.

16
    Karvinští fotbalisté jsou i nadále střelecky aktivnější, jenže ani jejich další pokus v brance neskončil.

12
    Ve dvanácté minutě utkání registrujeme vůbec první střelu na branku, kterou si připisuje tým Karviné, brankář Hlučína ale dokázal míč zastavit a skóre utkání se tak nemění.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.