Hranice – Litovel 23:19 (kon.) | Karviná – Zlín 31:15 (kon.) | Lovosice – Plzeň 24:27 (kon.)
Kopřivnice – Královo Pole 25:27 (kon.)
TJ Cement Hranice
23:19 (11:8)
Tatran Litovel
Neděle 21.02.2016, 10:30Chance Extraliga mužů • 18. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásné prožití dnešního dne. Nashledanou. (12:08:43)

TJ Cement Hranice – Tatran Litovel 23:19 (11:8)
    Nejvíce branek: Horut 7, Magrla 6/1, Třeštík 3 – Mičola 4/2, Nedoma 3, Konšel 3. Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/2. Vyloučení: 6:4. ČK: Zbránek (LIT). Diváci: 315.

Je dobojováno. Domácí splnili roli papírového favorita utkání a poráží svého soupeře v poměru 23:19. Házenkáři Hranic po vyhraném prvním poločase o tři branky, vstoupili do druhé půle lépe než jejich soupeř a svůj náskok postupně navýšili až na sedm gólů. Hosté sice ještě v závěru bojovali a dokázali snížit, na body z dnešního duelu ale dosáhnout nedokázali.

Konec zápasu. (23:19)

60
    Hosté budou dohrávat pouze s pěti hráči v poli, červenou kartu obdržel Jan Zbránek. (23:19)
    59
    Jiří Mičola měl možnost zahrávání sedmimetrového hodu, trefil sice pouze tyč, jenže poté se ještě dostal k zakončení a v tom se již nemýlil! (23:19)

59
    Domácí lavička si ještě vybírá oddechový čas a to necelé dvě minuty před koncem základní hrací doby. Hráči Hranic ale při postupném útoku nyní příliš spěchat nebudou. (23:18)
    58
    A opět je to o pět! Tomáš Pernička posílá míč za záda brankáře Kučerky a hosté se v závěru zápasu ještě pokusí o malý zázrak! (23:18)
    58
    Zdeněk Čadra opět vrací svému týmu náskok šesti branek, domácím nyní stačí udržovat postupně vybudovaný náskok. (23:17)
    58
    Branka Šmída z levého křídla sice není uznána, jenže předcházel ji faul a tak Jan Mičovla snižuje z nařízené sedmičky. (22:17)
    57
    Domácí proměňují zásluhou Petra Magrly sedmimetrový hod a opět se dostávají do šestigólového úniku. (22:16)

57
    Veliká smůla pro Čadru, který střílel křížem z pravé strany, trefil však pouze spojnici břevna a pravé tyče! (21:16)

56
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Samiec). (21:16)

56
    Vyloučení v týmu Tatran Litovel (Matěj Konšel). (21:16)
    55
    Velké chyby na obou stranách při rozehrávkách, takže míč několikrát za pár vteřin změnil majitele. Poslední zaváhání domácích hráčů již dokázal nekompromisní střelou pod víko potrestat Tomáš Pernička. (21:16)

54
    Mičkal se neprosadil při útoku z levého křídla, a ač byl natěsno bráněn, o faul se dle sudích nejednalo. (21:15)

54
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Zdeněk Čadra). (21:15)

53
    Hráči Litovle mohli zaútočit po dalším technickém přestupku domácích házenkářů, jenže Zemánek perfektně zastavil jejich pokus o rychlý brejk a hraničtí mohou znovu začít budovat postupný útok. (21:15)